agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Toster pod choinkę? Tylko jaki wybrać?
fot. yoer

Toster pod choinkę? Tylko jaki wybrać?

MAŁE AGD / Opiekacze, Tostery i Gofrownice / 2018-12-14 09:43:57

Idą Święta i wraz z nimi, jak co roku idą także dylamety zakupowe. A mianowicie co kupić rodzinie i znajomym pod choinkę. Ustalenia, że robimy prezenty do jakiejś tam kwoty, czy też że wpłacamy na ważną społecznie akcję, to dobre pomysły i rozwiązania, co jednak jeśli chcemy kupić jakiś drobny prezent najbliższej nam osobie. Kremów, perfumów, dezodorantów, maszynek do golenia, czy skarpetek i majtek dana osoba ma już bez liku i co rok dostaje podobne gadźety. W przypadku sprzętu AGD, problem jest fakt, że nie chcemy zbytnio "zagracać" kuchni naszej obdarowywanej osoby, więc jeśli już to decydujemy się, to na małe, drobne urządzenia do kuchni...i tak rozwiązaniem może być np. toster lub opiekacz.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kolor, kształt i gabaryty tostera zależą tylko od naszych upodobań. Warto jednak upewnić się, że obudowa jest termoizolowana - obudowy ze stali nierdzewnej mogą się szybko nagrzać i wówczas wystąpi ryzyko poparzenia, dlatego bezpieczniej pozostać przy plastiku. Dodatkowym plusem jest także cena - toster z plastiku jest po prostu tańszy.

Najczęściej spotykanymi są tostery tradycyjne. Niewielkie wymiary, pieczywo wkładane z góry w specjalne otwory gdzie wewnątrz są elektryczne grzałki, "Rozwój świadomości", nowy design i potrzeby funkcjonalności sprawiają, że produceni muszą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i obecnie mamy tostery z funkcjami dodatkowymi, takimi jak wbudowany ruszt do podgrzewania bułek, czy wysuwana tacka na okruszki lub przyciski funkcji rozmrażania i podgrzewania.

A co z tosterami w układzie poziomym? Tu ieczywo układane jest na poprzeczny ruszt umieszczony pomiędzy grzałkami, co pozwala na przygotowanie ciepłych kanapek lub innych potraw. Przy wyborze tostera powinniśmy zwrócić uwagę na moc urządzenia (między 600W a 1500W).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe