agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
TP-Link Deco E4 – prosty i tani sposób na zasięg WiFi w całym domu

TP-Link Deco E4 – prosty i tani sposób na zasięg WiFi w całym domu

INNE / Internet / 2019-08-01 12:55:05

Właściciele domów lub kilkupokojowych mieszkań często mają problemy z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej. Sieć WiFi nie dociera do niektórych pomieszczeń lub jest za słaba do sprawnej transmisji danych. System Deco E4 od TP-Link pozwala w prosty i przystępny cenowo sposób rozwiązać wszystkie problemy związane z martwymi strefami WiFi. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dzięki technologii Mesh oraz oparciu całej komunikacji na trzech protokołach wchodzących w skład grupy 802.11: 802.11k, 802.11r i 802.11v, system Deco E4, podobnie jak poprzednie modele z rodziny Deco, pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w dużym mieszkaniu lub  jednorodzinnym domu. Routery Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-Fi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości. Wystarczą zaledwie dwa urządzenia Deco E4 by zapewnić płynną transmisję danych na powierzchni ponad 200 m2. W razie potrzeby system można rozbudowywać o kolejne urządzenia.   

System Deco E4 pracuje w standardzie 802.11ac, oferując przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4GHz. Każda jednostka Deco E4 wyposażona jest również w 2 10/100Mb/s porty Ethernet, które pozwalają połączyć z Internetem urządzenia nieposiadające karty sieciowej WiFi.

Konfiguracja i zarządzanie Deco E4 jest niezwykle proste. Wystarczy zainstalować aplikację TP-Link Deco, dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS, a następnie podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie smartfona. Deco zajmie się resztą, łącznie z wyborem najlepszych miejsc do instalacji urządzeń. Ten niezawodny mesh jest także kompatybilny z innymi modelami Deco, a do tego może być zarządzany za pomocą Amazon Alexa lub IFTTT.

Deco E4 posiada rozbudowane funkcje kontroli rodzicielskiej, która dba o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników Internetu. Dzięki niej można m.in. stworzyć osobne profile dla każdego z domowników i ustawić dla nich limity czasowe. Dodatkowo można ustawić także filtry, które w zależności od wieku będą blokowały dostęp do danych treści. Ponadto rodzice mogą również sprawdzić odwiedzane przez swoje pociechy strony internetowe. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu aplikacji.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją. Więcej informacji na temat Deco E4 dostępne jest na stronie internetowej.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe