agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
TrueLife AquaFloss Station - zadbaj o zdrowie jamy ustnej!
TrueLife AquaFloss Station

TrueLife AquaFloss Station - zadbaj o zdrowie jamy ustnej!

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2020-05-29 16:42:41

Wizyta u dentysty nie należy do najprzyjemniejszych, a jama ustna jest bardzo wrażliwa, dlatego też musimy o nią dbać. Dokładne czyszczenie może nam zaoszczędzić wiele problemów. Niestety, szczoteczki, nawet te z najwyższej półki nie są w stanie dotrzeć do najmniejszych zakamarków naszej jamy ustnej. Irygator TrueLife AquaFloss Station zrobi to bez najmniejszych problemów. Czy zakup takiego urządzenia ma sens? Przekonacie się o tym w poniższej recenzji. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jakość wykonania elementów oraz zawartość zestawu

Każdy element irygatora TrueLife AquaFloss Station został wykonany z tworzywa sztucznego. Zestaw składa się trzech elementów - pojemnika na wodę lub płyn do płukania jamy ustnej, element, w którym znajduje się cała mechanika oraz końcówkę, z której wylatuje woda. 

Na głównym urządzeniu znajdziemy pokrętło, którym możemy ustawić poziomy mocy mycia od 1 do 10. Pistolet, bo tak chyba można to nazwać, posiada wymienną dyszę. To na nim znajduje się przełącznik on/off, który rozpoczyna lub kończy mycie. Na pokrywie pojemnika znajduje się schowek, w którym możemy umieścić dyszę. 

Stacja TrueLife AquaFloss posiada certyfikat IPX3, który świadczy o tym, że urządzenie odporne jest na zachlapania z różnych kierunków pod kątem 60 stopni. W zestawie oprócz wszystkich potrzebnych elementów AquaFloss Station znajdziemy dwie dysze do ukierunkowania strumienia oraz potrzebną dokumentację. 

Irygator TrueLife AquaFloss Station w codziennym użytkowaniu

Wiele osób ma problemy z jamą ustną. Bóle uzębienia czy infekcja dziąseł często spowodowana jest niedokładną pielęgnacją jamy ustnej. Szczoteczki nie są do końca skuteczne, dlatego też irygator TrueLife AquaFloss Station to idealne urządzenie dla osób, które chcą zadbać o zdrowie jamy ustnej. AquaFloss Station pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc, szczególnie dla szczoteczek. Z pomocą irygatora skutecznie pozbyłem się resztek jedzenia, które utknęły między zębami. Codzienne stosowanie irygatora AquaFloss Station pozwoli nam zaoszczędzić na zdrowiu, ponieważ jeśli pozbędziemy się resztek jedzenia z jamy ustnej zmniejszymy możliwość wystąpienia próchnicy. 

Zbiornik, który znajduje się w zestawie ma pojemność 600 mililitrów. Do niego możemy wlać wodę lub płyn do płukania jamy ustnej. Irygator TrueLife AquaFloss station ma kilka poziomów czyszczenia - pierwszy z nich wykorzystuje 30 PSI, ostatni zaś 125 PSI. Osobiście korzystałem z maksymalnie 4 poziomu, ponieważ wszystkie powyżej były dla mnie zbyt mocne. Korzystanie z urządzenia było bardzo przyjemne i po kilku płukaniach zauważyłem znaczną poprawę - wcześniej co jakiś czas moje dziąsła bolały, a po regularnym korzystaniu z AquaFloss Station problem ten zniknął. 

Podsumowanie

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, ponieważ sam uśmiech określany jest wizytówką człowieka. Dzięki irygatorów AquaFloss Station nie tylko zadbamy o nasze uzębienie, ale także pomożemy twojemu portfelowi - im dokładniejsze czyszczenie jamy ustnej, tym rzadsze wizytu u dentysty. TrueLife AquaFloss Station kosztuje około 420 złotych i na pewno jest warte tych pieniędzy. 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe