agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Twórz i inspiruj innych! Thermomix® wprowadza nową funkcję udostępniania przepisów utworzonych na platformie Cookidoo®!

Twórz i inspiruj innych! Thermomix® wprowadza nową funkcję udostępniania przepisów utworzonych na platformie Cookidoo®!

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2024-03-13 09:59:50

Kreatywność i indywidualizm w kuchni – na to stawia producent wielofunkcyjnego urządzenia Thermomix®, stale rozszerzając jego możliwości. Tym razem, doskonale znana użytkownikom Cookidoo® – platformy z przepisami na Thermomix® – funkcja „Utworzone przepisy” zyskała nową, wyjątkową opcję. Teraz ulubione przepisy można już nie tylko personalizować, ale też udostępniać bliskim i znajomym przez wybraną platformę społecznościową!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Marka Thermomix® wspiera kreatywność kulinarną swojej społeczności nie od dziś. Zapewniając narzędzia do dostosowywania i udostępniania przepisów oraz stale zwiększając możliwości urządzenia, zmienia każdą kuchnię w miejsce indywidualnej, kulinarnej ekspresji.

Mój Thermomix®, mój sposób

Platforma Cookidoo®, zawierająca dziesiątki tysięcy przepisów z całego świata, to nieocenione źródło kulinarnych inspiracji dla wszystkich posiadaczy urządzenia Thermomix®. Nie oznacza to jednak, że korzystając z bazy przepisów – stale udoskonalanej i rozszerzanej – musisz sztywno realizować recepturę punkt po punkcie. To za sprawą dostępnej już od dawna dla wszystkich posiadaczy aktywnego abonamentu funkcji „Utworzonych przepisów”, która daje przestrzeń na personalizację ulubionych przepisów i czerpanie jeszcze większej radości z gotowania dzięki urządzeniu Thermomix®.

Do tej pory funkcja „Utworzone przepisy” pozwalała na zapisywanie już istniejących przepisów z Cookidoo® oraz ich modyfikowanie według własnych preferencji (wymianę składników czy dodanie ulubionej przyprawy), a także na importowanie ulubionych przepisów z popularnej Przepisowni, portalu społecznościowego, na którym użytkownicy urządzenia Thermomix® wymieniają się kulinarnymi inspiracjami. Przepisy można było też tworzyć samemu od podstaw lub odtworzyć je z rodzinnych książek kucharskich, blogów czy magazynów. A to i tak nie wszystko! W ramach kolejnych aktualizacji funkcjonalności, możliwa była już nawet zmiana liczby porcji w przepisach, czy włączenie do nich ulubionych trybów pracy urządzenia!

A teraz także Twój! 

Doceniana przez użytkowników Thermomix® możliwość personalizacji swojego urządzenia i powiązanej z nim platformy Cookidoo® teraz wkracza na zupełnie nowy, jeszcze wyższy poziom! Od tej pory przepisy dostępne na indywidualnym koncie można już udostępniać bliskim i znajomym! To banalnie proste! Wystarczy, że po otwarciu zakładki „Moje przepisy” przejdziesz do „Utworzonych przepisów”, wybierzesz interesującą cię recepturę i klikniesz funkcję „Udostępnij przepis”. Utworzonymi przepisami możesz podzielić się z bliskimi za pomocą preferowanej platformy społecznościowej - Facebooka, Pinteresta, X. Dostępna jest też opcja szybkiego skopiowania linku, a osoba, która odbierze twoją wiadomość, może od razu dodać przepis do kolekcji „Utworzonych przepisów” na swoim koncie Cookidoo®.

Posiadając aktywny abonament Cookidoo® w cenie 199 zł rocznie, możesz utworzyć do 100 przepisów, a każdym z nich podzielić się z bliskimi!

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe