agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Uchwyć ważne chwile w 3D z nową kamerą Acer SpatialLabs Eyes Stereo

Uchwyć ważne chwile w 3D z nową kamerą Acer SpatialLabs Eyes Stereo

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2024-05-31 10:24:35

Acer ogłasza premierę kamery przestrzennej SpatialLabs Eyes Stereo, najnowszego dodatku do swojego portfolio urządzeń 3D SpatialLabs. Nowa, kompaktowa kamera 3D umożliwia fotografom uchwycenie i wyświetlanie stereoskopowych obrazów w imponującej trójwymiarowej jakości, z pełną integracją z urządzeniami z serii SpatialLabs.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kamera SpatialLabs Eyes Stereo dopełnia portfolio stereoskopowych urządzeń 3D firmy Acer, oferując rozwiązania od rejestrowania i tworzenia treści po wyświetlanie i interakcję”. Jak dodaje: “Chcemy umożliwić użytkownikom uchwycenie otaczającego ich świata w oszałamiającym 3D i jesteśmy podekscytowani możliwościami oraz niesamowitymi treściami, które będą mogli stworzyć i udostępnić”. powiedział Massimiliano Rossi, wiceprezes działu produktów w Acer EMEA.

Poznaj Acer SpatialLabs Eyes Stereo

Kamera SpatialLabs Eyes Stereo została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych fotografach. Oferuje rozdzielczość 8 megapikseli na każde oko, wbudowane lusterko do selfie, wytrzymałą, odporną na warunki atmosferyczne obudowę, automatyczne i dotykowe ustawianie ostrości oraz stabilizację obrazu (EIS) i tryb manualny dla zaawansowanych użytkowników. Co ważne, kamera zdobyła już uznanie ekspertów, otrzymując prestiżowe nagrody RedDot i iF Design 2024 za innowacyjne funkcje i użytkowość.

SpatialLabs Eyes Stereo pozwala nie tylko na rejestrowanie obrazów i filmów 3D, ale także umożliwia strumieniowanie i opowiadanie historii w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą dzielić się swoją zawartością 3D na żywo na platformach takich jak YouTube oraz korzystać z nowych możliwości wideokonferencji w wysokiej rozdzielczości (1080p dla Teams i Google Meet, 720p dla Zoom). Będzie to możliwe dzięki widgetowi do rozmów wideo SpatialLabs, który pojawi się w trzecim kwartale roku.

Dodatkowe narzędzia dla twórców 3D

Acer rozszerza również ofertę narzędzi dla deweloperów, wprowadzając wtyczki do Unreal 5.3 i Unity 2021.3 LTS oraz 2022.3 LTS, które będą dostępne pod koniec maja. Dodatkowo, nowa aplikacja SpatialLabs Model Viewer Pro, w pełni kompatybilna z urządzeniami SpatialLabs Pro, usprawni proces tworzenia i prezentacji treści 3D dzięki nowym funkcjom, takim jak tryb prezentacji, który umożliwia wyświetlanie wielu modeli 3D na jednym urządzeniu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe