agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
uRage Vendetta2 – pad do zadań specjalnych
uragevendetta2

uRage Vendetta2 – pad do zadań specjalnych

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2019-05-22 15:24:25

uRage przedstawia unowocześnioną wersję wprowadzonego kilka lat temu pada dla graczy Vendetta2. Bezprzewodowy, ergonomiczny, wyposażony w silniki wprawiające urządzenie w drgania gamepad jest gotowy do walki tuż po podłączeniu. Jakie jeszcze cechy posiada?

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ergonomia w gamingowym klimacie

Dbając o szczegóły anatomiczne i wizualne, uRage zadbało o to, by Vendetta2 był przystosowany do dłoni graczy. Czarny kolor, niebieskie aplikacje oraz antypoślizgowa powłoka sprawiają, że urządzenie prezentuje się tak jak cała gama akcesoriów tej marki – drapieżnie i gamingowo. Jednocześnie pad waży nieco ponad 200 g i podłączamy go do konsoli lub PC za pomocą portu USB i dedykowanego kabla o długości 2 m. Po podłączeniu urządzenie jest gotowe do działania.

Niech świat zadrży

uRage Vendetta2 posiada wbudowane dwa silniki, które wprawiają pada w drgania. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Co więcej, nie ma znaczenia, czy wybieramy konsolę do grania czy PC – pad oferuje przełączanie pomiędzy trybami D-Input i X-Input. Wygodę i kontrolę nad sytuacją zapewnia aż 12 przycisków, między innymi analogowe drążki z funkcją przycisku, przyciski naramienne czy spusty. Urządzenie posiada także przycisk wybierania, startu i przejścia do początku, które zdecydowanie przyspieszają obsługiwanie menu w grach.

uRage Vendetta2 to propozycja dla tych graczy, którzy lubią zarówno gry na PC jak i konsole, doceniają trwałość oraz ergonomię wykonania pada, a także chętnie sięgają po urozmaicenia – takie jak drgania czy dodatkowe przyciski funkcji. Co więcej, wygodę w trakcie rozgrywek gwarantuje długi, wytrzymały kabel. Sugerowana cena producenta uRage Vendetta2 to 59 zł. Więcej informacji udostępnione jest na www.hama.pl

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe