agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Urządzenie do depilacji i-Light Pro marki Remington

Urządzenie do depilacji i-Light Pro marki Remington

ZDROWIE I URODA / Depilatory / 2012-03-13 16:39:00

Urządzenie do depilacji i-Light Pro to najbardziej zaawansowany system do depilacji światłem IPL(Intensed Pulsed Light) marki Remington obecny na rynku. Opracowany został przez czołowego dermatologa, dr Jeffrey Dover’a - certyfikowanego dermatologa oraz zatwierdzony został przez Food and Drug Administration (FDA), co świadczy o jego niezwykle wysokim poziomie bezpiecznego użytkowania. Badania kliniczne potwierdzają, że oferuje ono skuteczne i bezpieczne usuwanie owłosienia w domowym zaciszu. Ten bohater w dziedzinie depilacji, przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, jest delikatny dla skóry, a NOWY zintegrowany czujnik skóry zapewnia, że tylko odpowiednie obszary skóry zostają poddane zabiegowi.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń na rynku posiada szereg cech stanowiących o jego najlepszej skuteczności.

 • Długotrwałe efekty - efekty depilacji, które utrzymują się przez 6 miesięcy.*
 • Szybkość - 2-sekundowe tempo błysku i brak przerw na doładowanie oznaczają, że urządzenie i-Light Pro jest zawsze gotowe do sprawnego przeprowadzenia zabiegu.
 • Zintegrowany czujnik skóry - dzięki niemu tylko odpowiednie obszary skóry zostają poddane zabiegowi.
 • Wzmocniony profil pulsu** - przy 110 ms, umożliwia dokładniejsze i bezpieczne nagrzanie mieszka włosowego.
 • Większa moc*** - na poziomie 7-8 J/cm2 zapewnia skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia. Urządzenie jest również niezwykle wydajne i zużywa o jedną trzecią mniej mocy.****

i-Light Pro posiada szereg zalet: inteligentny tryb Multi-Flash, który umożliwia ciągłą pracę, technologię PROPULSE, zapewniającą częstotliwość błysku co 2 sekundy, i możliwość depilacji większych obszarów niż laser. Wszystkie one sprawiają, że jest to jeden z najszybszych systemów IPL dostępnych na rynku, więc prawie natychmiast możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Fantastyczne efekty działania i-Light PRO uzupełniane są poprzez zmysłowe i staranne wykonanie. Delikatne w dotyku tworzywo, przypominające strukturą oraz barwą gładką i opaloną skórę ma za zadanie uprzyjemnić depilację. Dodatkowo w zestawie dostępne są 3 zapasowe lampy oraz eleganckie opakowanie, w sam raz na prezent.

Jak działa technologia i-Light Pro?

To ręczne urządzenie wykorzystuje energię światła emitowaną przez lampę ksenonową i skupiający układ optyczny. Energia światła zostaje wchłonięta przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym pod powierzchnią skory i hamuje wzrost włosa poprzez porażenie mieszka. Po zabiegu włosy wypadną w ciągu ok. 14 dni. Dla włosów, które zostały poddane zabiegowi podczas fazy wzrostu, efekty utrzymują się przez 6 miesięcy*, a odrastające włosy są cieńsze i delikatniejsze.

Takie proste w użyciu:

 • Dzięki urządzeniu i-Light Pro długotrwała depilacja stała się łatwa.
 • Wystarczy postępować według poniższych wskazówek:
 • Ogól w tradycyjny sposób obszar, który ma zostać poddany zabiegowi.
 • Skora powinna być sucha i czysta.
 • Włącz urządzenie i-Light Pro i przyłóż zintegrowany czujnik skory do obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi.
 • Wybierz pożądany poziom intensywności.
 • Przyłóż urządzenie do powierzchni skory i naciśnij przycisk.
 • Po każdym błysku przesuń urządzenie do następnego miejsca

Urządzenie i-Light Pro może być stosowane przez kobiety i mężczyzn do depilacji nóg, rąk, pach, okolic bikini, pleców, klatki piersiowej i ramion.

* Indywidualne wyniki są różne. W badaniu klinicznym, średnio uczestnicy mieli 47,8% mniej włosków sześć miesięcy po trzech zabiegach, podobne do wyników obserwowanych w przypadku użycia profesjonalnych urządzeń do depilacji.
** Versus Remington i-Light (IPL5000) oraz konkurenci, w tym Philips Lumea (<2 ms) i MeMyElos (<20 ms).
*** Versus Remington i-Light (IPL5000) zawodników plus w tym Philips Lumea ust 2-6.5 J/cm2) i Rio IPL Pro (1.6-3.8 J/cm2).
**** Versus Remington i-Light (IPL5000).

źródło: remington/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe