agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Urządzenie do gotowania ryżu - warto, czy lepiej sobie odpuścić?

Urządzenie do gotowania ryżu - warto, czy lepiej sobie odpuścić?

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2018-10-08 10:32:32

Dla wszystkich tych, którzy jedzą sporo ryżu urządzenie z całą pewnością będzie miłym dodatkiem do kuchni. Dla wszystkcih pozostałych zbędnym produktem, który tylko będzie zajmował miejsce w kuchennej szafce. Warto jednak podkreślić, że urządzenie do gotowania ryżu potrafi przygotować nam ziarenka idealnie. Jedliście kiedyś w domu idealnie zrobiony ryż? Dodatkowo urządzenie potrafi trzymać ryż w odpowiednio wysokiej temperaturze, tak więc można skupić się na przyrządzaniu dania, nie martwiąc się o to, że ryż albo nam wystygnie, albo sie rozgotuje. Dlatego osoby ceniące sobie japońskie przysmaki, z całą pewnością nie zaliczają urządzeń do gotowania ryżu do tych z gatunku niepotrzebne.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Urządzeń do gotowania ryżu jest sporo. Spory jest również rozrzut cenowy. I w tym przypadku cena ma znaczenie! Elektryczne urządzenia do gotowania ryżu zazwyczaj składają się z wymiennej misy (metalowej lub ceramicznej), w której można również zagotować zupę lub warzywa (swego rodzaju parowar). Po zagotowaniu sie ryżu większosć urzadzeń posiada opcję automatycznego wyłączenia, ale także funkcję podtrzymującej ciepło. Pojemność misy to przedział między 1,5 do 3 l. Obługa jest bardzo prosta, jednak ze względu na gorące elementy oraz użycie wody i prądu elektrycznego, należy uważać, a także kategorycznie zabraniać korzystania dzieciom.

Lepszej jakości urządzenia pozwalaja na gotowanie wielu rodzajów ryżu. A  łatwy i czytelny panel sterowania nawet laikom pozwala na przygotowanie idealniej potrawy. Mówieć o urządzenia do gotowania ryzu warto bliżej przyjrzeć się produktom marki Sage, Russell Hobbs, Tefal, czy też Zojirushi.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe