agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Uslugi zarzadzania drukiem (MPS) HP umozliwiaja druk mobilny i poprawiaja komunikację

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2010-06-17 20:24:00

HP ogłosiło powstanie nowej platformy dostarczającej usługi - HP MPS Smart Decision Suite - dzięki której klienci mogą skuteczniej analizować, raportować i przewidywać wykorzystanie urządzeń druku i przetwarzania obrazu w ramach kontraktów zarządzania drukiem (HP Managed Print Services).

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

HP zaprezentowało mobilne rozwiązanie do druku HP ePrint Enterprise, bazujące na technologii HP CloudPrint i dostępne na smartfonach BlackBerry® . Komunikat ten jest efektem strategicznego sojuszu firm HP oraz Research In Motion (RIM), ogłoszonego w zeszłym roku. Jest to pierwszy przykład realizacji strategii HP ePrint. Usługa HP ePrint będzie także dostępna w miejscach publicznych za pośrednictwem FedEx Office oraz Hilton Worldwide. Dzięki temu mobilni pracownicy zyskają możliwość bezpiecznego druku zdalnego.Wśród klientów, którzy niedawno zdecydowali się na usługi HP MPS, są firmy ISS Facility Services, America First Credit Union oraz Rosemount Inc.
„Klienci korporacyjni potrzebują nas, abyśmy pomogli im zaprowadzić porządek w chaosie, w jakim znajdują się ich floty technologiczne” - powiedział Bruce Dahlgren, senior vice president, Managed Enterprise Solutions, Imaging and Printing Group, HP.

 „Proponujemy im dzisiaj potwierdzony zwrot z inwestycji, oferując odpowiednią kombinację oprogramowania, procesów i innowacyjnych rozwiązań mobilnych, zbierając te wszystkie elementy w ramach skalowalnych kontraktów MPS (usług zarządzania drukiem).”


Zarządzanie środowiskiem druku w celu poprawy przejrzystości i efektywności HP MPS Smart Decision Suite integruje mechanizmy dostępne od strony użytkowników z infrastrukturą zaplecza w celu usprawnienia administracji. Pakiet ten zwiększa przejrzystość IT i daje lepszy dostęp do flot drukarek, umożliwiając wdrożenie globalnych, standardowych procesów i mechanizmów. Klienci zyskują strategiczny przegląd dostępności urządzeń i rozwiązań, optymalnie wdrożoną flotę i bieżący dostęp do informacji. Wszystko to przekłada się na wyższą wydajność i oszczędność kosztów.
Chcąc pomóc klientom w sprawniejszym zarządzaniu pracownikami zdalnymi, HP rozbudowało ofertę HP Web Jetadmin. Dzięki niej działy IT mogą konfigurować urządzenia podłączone zarówno przez sieć, jak i przez USB, a także tworzyć reguły drukowania, włączając w to takie elementy jak automatyczny druk dwustronny czy dostęp do druku kolorowego.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe