agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Uwolnij włosy od rutyny z nową suszarką Braun Satin Hair 7 SensoDryer

Uwolnij włosy od rutyny z nową suszarką Braun Satin Hair 7 SensoDryer

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2014-11-20 18:17:00

Piękne i zdrowe włosy zachowujące swoją objętość oraz formę przez cały dzień to marzenie każdej kobiety. Do tej pory ten efekt był możliwy do osiągnięcia tylko w profesjonalnym salonie. Dzięki inteligentnemu czujnikowi Thermo Sensor, który automatycznie dostosowuje temperaturę dla maksymalnej ochrony włosów, a także technologii IONTEC zastosowanym w suszarce do włosów Braun Satin Hair 7 SensoDryer, efekt profesjonalnej stylizacji z łatwością osiągniemy we własnym domu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zadbaj o włosy z nową suszarką Braun Satin Hair 7 SensoDryer

Jak stworzyć piękną fryzurę bez wychodzenia z domu i wizyty w profesjonalnym salonie fryzjerskim? Wszystko zaczyna się od prawidłowego suszenia włosów. Dlatego styliści i eksperci polecają nową suszarkę Braun Satin Hair 7 SensoDryer wyposażoną w inteligentny czujnik Thermo Sensor, który zapewnia optymalną kontrolę temperatury i technologię IONTEC. Innowacyjna technologia uwalnia miliony aktywnych jonów sprawiając, że włosy stają się gładkie i błyszczące.

Profesjonalne efekty dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym
w Braun Satin Hair 7 SensoDryer
:

  • Inteligentny czujnik Thermo Sensor, mierzy temperaturę 600 razy na minutę, aby optymalnie i automatycznie dopasować temperaturę suszenia włosów i zachować intensywność koloru włosów na dłużej.
  • Innowacyjna technologia IONTEC uwalnia miliony aktywnych jonów, które pomagają uzyskać efekt gładkich i lśniących włosów oraz zapobiegają ich przegrzaniu. W celu zapewnienia maksymalnego przepływu jonów należy korzystać z suszarki bez dodatkowych końcówek lub przynajmniej wykończyć stylizację bez końcówek modelujących.
  • Zastosowanie profesjonalnego silnika zasilanego prądem przemiennym sprawia, że żywotność produktu wydłuża się 5-krotnie w porównaniu z konwencjonalnymi suszarkami.
  • Profesjonalny system wentylatorów gwarantuje szybki i skoncentrowany przepływ powietrza oraz równomierną dystrybucję temperatury podczas suszenia.
  • Suszarka posiada wbudowany system chłodzenia powietrza, a obudowa jest przystosowana do lewej i prawej ręki, co gwarantuje maksymalną swobodę podczas stylizacji.
  • Braun SensoDryer posiada moc 2000 W oraz 2 stopnie nawiewu i 4 stopnie ustawienia temperatury
  • Do suszarki dołączone są: profesjonalny koncentrator powietrza dedykowany precyzyjnej stylizacji oraz dyfuzor nadający włosom maksymalną objętość i sprężystość

„Nowoczesne kobiety potrzebują gwarancji, że we własnym domu, uzyskają efekt stylizacji podobny to tego, jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jednocześnie pragną, aby ich włosy wyglądały zdrowo oraz były pełne blasku.” - mówi Jessica Alba, ambasadorka marki Braun. Także Dyrektor Kreatywny marki Braun i stylista gwiazd Sascha Breuer poleca suszenie włosów przy pomocy najnowszej suszarki Braun Satin Hair 7 SensoDryer: „Kobiety zawsze chciały wiedzieć, w jaki sposób stworzyć w domu piękne fryzury gwiazd. Teraz mogę im powiedzieć, że kluczem do sukcesu, który pozwala osiągnąć efekt jak z profesjonalnego salonu jest nowa suszarka Braun SensoDryer. Dzięki niej, możemy optymalnie dostosować temperaturę suszenia i osiągnąć profesjonalny efekt w domowym zaciszu. Innowacyjne technologie oraz dodatki sprawiają, że suszarka Braun SensoDryer jest urodowym „must have” każdej nowoczesnej kobiety”. [[[zdjecie,16477,duze]]]

Cena sugerowana detaliczna: 389 zł
 

źródło: braun/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe