agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
VIDAA Smart TV – szybki i intuicyjny system operacyjny telewizorów Toshiba

VIDAA Smart TV – szybki i intuicyjny system operacyjny telewizorów Toshiba

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2024-02-28 10:02:50

Najnowsze telewizory Toshiba są wyposażone w funkcjonalny system operacyjny VIDAA. Sprawia on, że obsługa i wyszukiwanie treści są szybkie i intuicyjne. VIDAA to stale doskonalony, samodzielny system operacyjny Smart TV. Jest jedną z najszybszych i najbardziej intuicyjnych platform.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Szybka i intuicyjna praca – podstawowy wymóg użytkownika

System operacyjny VIDAA w najnowszych telewizorach Toshiba wraz z zastosowanymi procesorami zapewniają szybkie uruchamianie aplikacji i błyskawiczną pracę urządzenia. VIDAA to przede wszystkim komfort i szybkość działania przy instalowaniu i uruchamianiu aplikacji oraz zmianie kanałów telewizyjnych. To bardzo ważne, ponieważ użytkownicy oczekują, żeby ich telewizor pracował płynnie i jednocześnie dostarczał jak najwięcej funkcji.

Pilot skrojony do współpracy z VIDAA

Piloty najnowszych telewizorów Toshiba wyposażono tylko w przyciski zapewniające dostęp do najważniejszych funkcji, a duże opisy ułatwią obsługę nawet starszym widzom. Z jego pomocą możliwe jest szybkie przejście do najpopularniejszych serwisów VoD: Prime Video, Netflix, YouTube, Disney+, Rakuten czy Polsat Box Go. Nie zabrakło także przycisku, do którego można przypisać dowolnie wybraną aplikację.

Telewizor Toshiba QLED 65QV2363DG z systemem VIDAA

Bogaty wybór aplikacji kluczem do satysfakcjonującej rozrywki

Aplikacje dostępne na telewizory Toshiba z systemem VIDAA zapewniają dostęp do najlepszych treści, takich jak filmy, muzyka, sport czy telewizja na żywo. Na platformie dostępne są najpopularniejsze aplikacje VoD: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Apple TV+, Viaplay i inne. System na każdym rynku oferuje dostęp również do rodzimych aplikacji. Uwzględniane są także te polskie, np. cda.pl, Canal+, Polsat Box Go.

Jak wyszukiwać treści wideo w telewizorach Toshiba z VIDAA U6?

Wyszukiwanie poszukiwanych filmów jest bardzo proste. Można tego dokonać za pomocą klawiatury ekranowej, wprowadzając hasła za pomocą pilota. Możliwe jest także skorzystanie z wyszukiwania głosowego w języku polskim. Funkcja VIDAA Voice wymaga zainstalowania aplikacji na smartfonie. Wystarczy wtedy wydawać komendy do mikrofonu telefonu, aby telewizor wykonał właściwe zadanie. W ten sposób można zmieniać kanały, uruchamiać aplikacje lub regulować głośność.

Pełna gotowość na urządzenia zewnętrzne

Przełączanie między źródłami obrazu i dźwięku odbywa się za pomocą pilota. W modelach Full HD (32, 40 i 43 cale) mamy do dyspozycji gniazda 2 × HDMI i 1 × USB, a w Ultra HD (43, 50, 55 i 65 cali) 3 × HDMI oraz 2 × USB. Portom można nadać nazwy, aby łatwiej było je zidentyfikować. Oczywiście nie brakuje także komunikacji Bluetooth, która pozwala także na połączenia bezprzewodowe.

Opisywane funkcje systemu VIDAA (wersja U6) z VIDAA Voice są dostępne w najnowszych telewizorach marki Toshiba:

  • modele LED Full HD: 32LV2E63DG, 32LV3E63DG, 40LV2E63DG, 43LV2E63DG, 40LV3E63DG i 43LV3E63DG,
  • modele LED UHD 4K: 50UV2363DG, 55UV2363DG, 65UV2363DG,
  • modele Ultra HD 4K QLED, które dzięki zastosowaniu kropek kwantowych zapewniają znacznie lepsze i bardziej realistyczne kolory: 43QV2363DG, 50QV2363DG, 55QV2363DG i 65QV2363DG.

Wszystkie wymienione telewizory korzystają także z rozwiązań optymalizujących obraz wyświetlany na ekranie. Dostępne funkcje i technologie sprawiają, że są to modele odpowiadające wymaganiom wymagających użytkowników. Modele Toshiba z VIDAA dostępne są w sieci sklepów RTV Euro AGD.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe