agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Vorwerk rozbudowuje nowy Modułowy system  do utrzymania czystości Kobold o robota sprzątającego Kobold VR7

Vorwerk rozbudowuje nowy Modułowy system do utrzymania czystości Kobold o robota sprzątającego Kobold VR7

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2023-05-04 11:56:16

Wyjątkowy efekt sprzątania i prosta obsługa – oto mocne strony innowacyjnego Modułowego systemu do utrzymania czystości Kobold. Vorwerk przedstawia produkt, który jest uzupełnieniem systemu: robota sprzątającego Kobold VR7. Jego higieniczna stacja dokująca (opróżnianie i ładowanie) oraz wydajny, cichy wentylator to tylko przykłady na to, jak robot VR7 jest doskonałym i innowacyjnym uzupełnieniem istniejącego systemu sprzątającego Kobold VK7.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Doskonałość automatycznego czyszczenia

Robot sprzątający Kobold VR7 z kilku powodów jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka sposobu, aby poświęcać mniej czasu na sprzątanie. Jednym z nich jest nowa stacja dokująca RB7 (opróżnianie i ładowanie), dzięki której przez parę miesięcy w ogóle nie trzeba zaprzątać sobie głowy obsługą urządzenia. Robot w stacji nie tylko automatycznie opróżnia zebrany kurz, ale także ładuje się, aby powrócić do realizacji swojego harmonogramu pracy. Poza tym, dzięki wydajnemu i cichemu wentylatorowi, który generuje bardzo wysoki przepływ powietrza, a także głównej szczotce w kształcie litery V, VR7 jest w stanie odkurzyć nawet duże zabrudzenia. Ponadto sprawdzony kształt robota, przypominający literę D, wykazuje maksimum swoich zalet, czy to podczas sprzątania przy krawędziach, czy pod meblami.

Największa skuteczność czyszczenia, najwyższa higiena i elastyczność: Modułowy system do utrzymania czystości Kobold

Oprócz robota sprzątającego Kobold VR7, system Kobold składa się również z bezprzewodowego, kompaktowego odkurzacza z kompletem przystawek i końcówek. Oba produkty – robot sprzątający i bezprzewodowy odkurzacz, są doskonale dopasowane do siebie tworząc modułowy system. Podobnie jak robot VR7, także bezprzewodowy odkurzacz VK7 stanowi innowacyjne wsparcie każdego gospodarstwa domowego: w porównaniu do poprzednich modeli, osiąga on 50-procentowy wzrost przepływu powietrza na wszystkich poziomach mocy ssania. Podczas higienicznego sprzątania, Kobold VK7 wychwytuje 99,99% wszystkich cząsteczek o wielkości do 0,3 mikrona i większych, a dzięki workom filtrującym premium FP7 uzyskał certyfikat TUV Nord jako odpowiedni dla alergików. Około 40% wzrost gęstości energii w nowoczesnym, wymienialnym akumulatorze litowym zapewnia większą wydajność baterii, a co za tym idzie – maksymalną elastyczność bez potrzeby korzystania z przewodu zasilającego.

Aplikacja MyKobold

Obsługa robota sprzątającego Kobold VR7 i bezprzewodowego odkurzacza Kobold VK7 jest przyjazna dla użytkownika i odbywa się za pomocą kilku przycisków na urządzeniu. Oprócz tego VR7 i VK7 łączą się z aplikacją MyKobold. Umożliwia to spersonalizowane dopasowanie ustawień urządzeń do własnych preferencji i potrzeb – od wybranego poziomu mocy ssania po określenie obszarów, które mają być pozostawione bez sprzątania.

W sprzedaży od 4 maja 2023

Robot sprzątający Kobold VR7 dostępny jest w zestawie ze stacją dokującą (opróżnianie i ładowanie) RB7 w sprzedaży bezpośredniej u Doradców Klienta w cenie 6645 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe