agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
W te wakacje drogę do celu wskaże Ci Pilot

W te wakacje drogę do celu wskaże Ci Pilot

GPS / 2018-07-27 11:51:38

Mio odchodzi na chwilę od wyposażonych w wiele dodatkowych funkcji nawigacji i przedstawia model Pilot – urządzenie odpowiadające potrzebom osób szukających prostych i niezawodnych rozwiązań. Jego główne zadanie to dowiezienie kierowcy prosto do wyznaczonego celu, a do tego jest łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Czym zachęca Pilot?

Jak każda nawigacja Mio, nowy Pilot posiada zawsze aktualne mapy drogowe dla 45 krajów Europy, które odświeżane są dożywotnio przez cały okres użytkowania. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i dzięki programowi MioMore Desktop, ściągnąć bezpłatną aktualizację do swojej nawigacji. Kierowcy nie muszą obawiać się ślepych uliczek, dróg prowadzących donikąd, a co najważniejsze, dodatkowych opłat przy pobieraniu nowych map. Urządzenie potrafi błyskawicznie wyznaczać trasy, z wykorzystaniem oprogramowania do nawigacji GPS, działającego dzięki zaawansowanym algorytmom obliczającym drogę. Daje również możliwość wyboru czterech alternatywnych tras: najłatwiejszej, najszybszej, najkrótszej i najbardziej ekologicznej. Tu w zależności od czasu, pogody i nastroju, można wybrać najodpowiedniejszą dla danego momentu drogę.

Dodatkowo, przez pierwsze trzy miesiące eksploatacji, istnieje możliwość korzystania z bazy fotoradarów za darmo. Po upływie tego czasu, można wykupić płatną subskrypcję.

Widać i słychać

Dużym atutem Pilota jest 5-calowy matowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Takie parametry gwarantują świetna widoczność map i swobodną obsługę, nie zasłaniając jednocześnie pola widzenia kierowcy. Pomoc w sprawnym wyznaczaniu tras zapewnia uproszczone menu QuickStart, dzięki któremu znalezienie drogi zajmuje tylko kilka sekund. Duże i czytelne ikony w kształcie kafelków oraz kontrastowe kolory, ułatwiają obsługę urządzenia. Problemu nie powinny mieć nawet osoby słabiej widzące, czy noszące rękawiczki. Dodatkowym udogodnieniem jest wyszukiwanie z podpowiadaniem kluczowych słów oraz wypowiadanie nazw ulic na głos. Dzięki nawigowaniu dźwiękowemu nie trzeba patrzeć się na ekran urządzenia, by jechać zgodnie z trasą, a ponad to jest więcej czasu na reakcję, jeśli zajdzie potrzeba natychmiastowej zmiany kursu. Nawigację wspiera również system określający położenie samochodu na pasach ruchu oraz informujący o dopuszczalnej na drodze prędkości. Te parametry również widać na wyświetlaczu, co zapobiega stwarzaniu niebezpiecznych sytuacji na drodze. Pilot oferuje obszerną bazę POI – punktów użyteczności publicznej (stacji paliw, sklepów itp.), które na bieżąco wyświetlają się na mapie. Aktualizowane jednocześnie z mapami,  gwarantują zawsze pewne informacje o strategicznych miejscach ułatwiających orientację w terenie, placówkach, w których udzielana jest pomoc oraz lokalizacjach idealnych do odpoczynku.

Firma Mio stawia dziś na Pilota – nawigację, która udowadnia, że mniej nie znaczy gorzej. Funkcje, jakie prezentuje ten produkt są w stanie zaspokoić potrzeby każdego kierowcy w zakresie łatwej obsługi i szybkiego wyszukiwania tras. Cena, idąca w parze z wysoką jakością, to dodatkowy atut, przemawiający na jego korzyść – mówi  Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager MiTAC Europe.

W przypadku zwrotu lub wymiany, urządzenie posiada dwuletnią gwarancję ,,door to door”, zobowiązującą producenta do poniesienia wszelkich opłat związanych z wysłaniem wadliwego sprzętu do wytwórcy, jak i odesłaniem go z powrotem do klienta.

  • Cena nawigacji Mio Pilot to 299 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe