agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wakacje z muzyką? Ten głośnik od Maxella zabierzesz ze sobą wszędzie!
Maxell

Wakacje z muzyką? Ten głośnik od Maxella zabierzesz ze sobą wszędzie!

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2018-07-27 11:26:52

Nawet biwak w środku lasu bez dostępu do prądu to nie powód, aby rezygnować z relaksu przy dźwiękach ulubionej muzyki! Przenośny głośnik MXSP-BT01 od Maxella jest tak mały, że mieści się w kieszeni i waży niecałe 200 gramów, a po pełnym naładowaniu może działać nawet do 13 godzin.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ten nowoczesny, mobilny głośnik łączy się ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem multimedialnym za pomocą Bluetooth.  Zasięg działania takiego zestawu to 10 metrów, sprawdzi się zatem nie tylko na przyjęciu w ogrodzie czy ognisku na plaży, ale przypięty do plecaka umili także wspinaczkę górską kilkuosobowej grupy.

Głośnik MXSP-BT01 od Maxella wyposażono w wbudowany mikrofon oraz przycisk, za pomocą którego można odbierać rozmowy telefoniczne. Urządzenie zatem może pełnić także funkcję nie tylko odtwarzacza muzyki, ale również zestawu głośnomówiącego.

Do zestawu dołączono kabel Mini-USB, przy pomocy którego w około 2,5 godziny można naładować urządzenie do pełna. Pomimo przystępnej ceny i niewielkiego rozmiaru urządzenia wyposażono go w częstotliwość na poziomie 160Hz-20kHz, co gwarantuje zadawalającą jakość dźwięku. Głośniki przez zaokrąglony kształt i minimalistyczny design podkreślony srebrnym paskiem będą dobrze prezentować się niemal w każdym wnętrzu. Urządzenie dostępne jest w czerech kolorach: białym, czarnym, niebieskim oraz różowym, a jego cena na polskim rynku to ok. 130 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe