agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wakacyjna promocja na soundbary Samsung

Wakacyjna promocja na soundbary Samsung

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2022-08-08 11:32:13

Poszukujesz soundbara, który urozmaici seans filmowy lub gamingową rozgrywkę? Zwróć uwagę na modele z tegorocznej Q-serii oraz B-serii, które oferują doskonałą jakość dźwięku w atrakcyjnej cenie. Wakacyjna oferta obejmuje zarówno produkty z najwyższej, jak i średniej półki, takie jak: HW-Q930B, HW-Q700B, HW-Q60B i HW-B550. Soundbary z rabatem dostępne są w wybranych sieciach sprzedaży do 14 sierpnia br.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kinowe brzmienie bez przewodów

Tegoroczna Q-seria to prawdziwa rewolucja na rynku soundbarów. A wszystko za sprawą wprowadzonej po raz pierwszy funkcji Bezprzewodowego Dolby Atmos. Dzięki niej soundbar można połączyć z telewizorem bez dodatkowego przewodu. O przestrzenne brzmienie zadba technologia Dolby Atmos, która sprawi, że dźwięk otoczy nas z każdej strony.

Niezwykłe brzmienie to także zasługa Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni. Funkcja ta sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie. Następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku tak, by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go ustawimy.

Soundbary Q-Serii charakteryzują się także wyjątkowymi udogodnieniami dla graczy. Z pomocą przychodzi tutaj funkcja Tryb Gry Pro, która pozwala cieszyć się doskonale zoptymalizowanym dźwiękiem pod kątem gier na konsole. A to wszystko, dzięki potężnym głośnikom skierowanym do góry, technologii Samsung Acoustic Beam oraz mocnym basom. Dodatkowo soundbar automatycznie synchronizuje się z telewizorem i włącza Tryb Gry Pro od razu po uruchomieniu konsol], dzięki czemu nie tracimy czasu na konfigurację.

Soundbary Q-Serii, podobnie jak w ubiegłych latach, oferują także doskonałą współpracę z telewizorami Excellence Line, Neo QLED, QLED oraz Crystal UHD. Teraz już nie musimy wybierać, czy wykorzystujemy soundbar, czy głośniki telewizora. Technologia Q-Symphony odpowiada za doskonałe współbrzmienie obu urządzeń, sprawiając, że możemy obecnie skorzystać jednocześnie z głośników telewizora i soundbara. Niezależnie od tego, czy słuchamy koncertu muzyki symfonicznej czy oglądamy film akcji, możemy być pewni, że otoczy nas harmonijne brzmienie.

Potężniejszy dźwięk Twojego telewizora

Promocja obejmuje także model HW-B550 z B-serii, która charakteryzuje się przestrzennym dźwiękiem i głębokim basem. Standard Dolby Audio/DTS Virtual:X przeniesie nas w sam środek akcji i sprawi, że poczujemy wyjątkowy dźwięk docierający do każdego zakamarka pomieszczenia, bez potrzeby używania dodatkowych głośników skierowanych ku górze. Ponadto głęboki bas subwoofera zadba o to, żeby wszystko, czego słuchamy brzmiało niezwykle realistycznie. Z kolei funkcja Wzmocnienie Basów to idealne rozwiązanie dla tych, dla których basów nigdy za wiele. Wystarczy włączyć dodatkowy bas i otworzyć się na dźwiękowe wrażenia, które dosłownie wbijają w fotel. Model HW-B550B pozwoli także cieszyć się doskonale zoptymalizowanym dźwiękiem, bez względu na to, czy oglądamy serial, program informacyjny czy mecz piłki nożnej. Funkcja Inteligentnego Dźwięku zapewnia automatyczną analizę ścieżek audio, dzięki czemu można cieszyć się brzmieniem zawsze idealnie dostosowanym do oglądanych treści.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji dostępne są na stronach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet i w wybranych sklepach stacjonarnych Samsung Brand Store. Promocja trwa od 1 do 14 sierpnia br.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe