agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wejdź w posiadanie rzadkiego kawałka Night City z Xbox. Microsoft prezentuje Limitowaną Edycję konsoli Xbox One X i kontrolera Xbox inspirowaną grą Cyberpunk 2077

Wejdź w posiadanie rzadkiego kawałka Night City z Xbox. Microsoft prezentuje Limitowaną Edycję konsoli Xbox One X i kontrolera Xbox inspirowaną grą Cyberpunk 2077

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2020-04-21 11:03:17

Microsoft, producent konsoli Xbox One, prezentuje Limitowaną Edycję konsoli Xbox One X i kontrolera Xbox inspirowaną grą Cyberpunk 2077 autorstwa polskiego studia CD Projekt RED.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zestaw z konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077”  wyróżnia cybernetyczny design ze świecącymi w ciemności elementami graficznymi oraz ledowym podświetleniem laserowo grawerowanych paneli obudowy, inspirowany wzornictwem Night City. Konsolę wyposażono w dysk twardy o pojemności 1TB, a zestaw poza konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077” zawierać będzie kontroler bezprzewodowy Xbox w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077” oraz pełną wersję gry „Cyberpunk 2077” w wersji cyfrowej do pobrania (gra dostępna od dnia premiery 17 września 2020 r.). Liczba egzemplarzy została ściśle ograniczona do 45000 sztuk. Szczegółowe informacje o dostępności i cenie zestawu zostaną podane w późniejszym czasie.

Kontroler bezprzewodowy Xbox w Limitowanej Edycji Cyberpunk 2077 wykorzystuje elementy wzornictwa zainspirowane pół-ludzką i pół-cybernetyczną postacią zapierającego dech w piersi Johnny’ego Silverhanda. Nowy kontroler jest kompatybilny ze wszystkimi wcześniejszymi urządzeniami z rodziny Xbox One i wykorzystuje 3,5mm wejście słuchawkowe stereo oraz technologię Bluetooth do gry na komputerach PC z Windows 10, tabletach, laptopach i urządzeniach mobilnych. Kontroler będzie również dostępny w zestawie z konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077”, w czerwcu tego roku.

Xbox One X. Najpotężniejsza konsola do gier na świecie

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Cyberpunk 2077 jest otwartą, pełną przygód historią rozgrywającą się w Night City, megalopolis opętanym władzą, przepychem i modyfikacjami ciała. Grasz jako V, najemnik banita, który szuka jedynego w swoim rodzaju implantu, który jest kluczem do nieśmiertelności. Możesz dostosowywać cyber-oprogramowanie, zestaw umiejętności i styl gry Twojej postaci, a także zwiedzać rozległe miasto, w którym dokonujesz wyborów kształtujących historię i otaczający Cię świat. Producentem gry Cyberpunk 2077 jest polskie studio CD Projekt RED, znane m.in. z serii gier „Wiedźmin”.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe