agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Western Digital prezentuje rozbudowane portfolio SanDisk – bardziej pojemne i wydajniejsze rozwiązania

Western Digital prezentuje rozbudowane portfolio SanDisk – bardziej pojemne i wydajniejsze rozwiązania

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2023-10-19 12:07:29

Western Digital zaprezentował serię nowych rozwiązań wielokrotnie nagradzanej marki SanDisk.  Zadaniem nowych produktów jest zaspokojenie potrzeb użytkowników na przestrzeń dyskową, zarówno w domu, jak i podróży. W świecie wspomnień przechowywanych w postaci pikseli, stale rośnie zapotrzebowanie na przestrzeń na dane – niezależnie od tego, czy chodzi o zapisanie pierwszych kroków dziecka, wyników badań czy starannie wyselekcjonowanych kolekcji muzycznych. Właśnie z myślą o takich zastosowaniach zaprojektowano nowe produkty SanDisk.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Potrzeby użytkowników w zakresie przechowywania danych stale ewoluują – przechowują oni wszelkie typy danych: od osobistych zdjęć, filmów i plików, aż po zasoby zawodowe. Dlatego właśnie staramy się redefiniować i przesuwać granice możliwości w zakresie rozwiązań storage. Naszym celem jest stałe tworzenie produktów, które są proste w użyciu i niezawodne – tak, by użytkownicy mogli polegać na nich dziś i jutro. Mamy nadzieję, że rozwiązania, które właśnie prezentujemy, zainspirują użytkowników do bycia kreatywnymi” – wyjaśnia Susan Park, wiceprezes ds. rozwiązań konsumenckich w Western Digital.

Stworzone z myślą zarówno o dzisiejszych, jak i przyszłych wyzwaniach nowe produkty SanDisk to:

Najszybsza na świecie karta pamięci o pojemności 1,5 TB - SanDisk Ultra microSD UHS-I 1.5 TB

Idealna do urządzeń z systemem Android, Chromebooków oraz laptopów z Windows – nowa karta 1,5 TB microSD zapewnia więcej miejsca na wszystko, co ważne.

 • Karta, która łamie limity: Najszybsza na świecie karta 1,5 TB microSD UHS-I, zapewniająca transfery na poziomie do 150 MB/s (odczyt) w połączeniu z czytnikiem SanDisk MobileMate.
 • Szeroka kompatybilność: Błyskawicznie rozbuduj przestrzeń dyskową urządzeń obsługujących karty UHS-I microSD, takich jak smartfony i tablety z systemem Android, Chromebooki oraz laptopy z Windows.
 • Dostępność: Nowa karta 1,5 TB jest objęta 10-letnią ograniczoną gwarancją i kosztuje 816 PLN. Nowość można kupić w Western Digital Store oraz u autoryzowanych dystrybutorów produktów SanDisk.

Karta pamięci klasy profesjonalnej SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B

Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B zapewnia wydajność niezbędną w zastosowaniach profesjonalnych, np. tworzeniu i przechowywaniu materiałów wideo najwyższej jakości.

 • Wydajność klasy kinowej: Za sprawą stałej prędkości zapisu na poziomie od 1 400 MB/s, karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B pozwala użytkownikom rejestrować materiały o kinowej jakości i rozdzielczości 8K bez gubienia klatek.
 • Odporna obudowa: Pozwala przetrwać upadek z 1 m oraz nacisk do 50 N, dzięki czemu pliki użytkownika są bezpieczne.
 • Kompatybilna z urządzeniami PRO-READER oraz PRO-DOCK 4: Połączenie karty PRO-CINEMA CFexpress Type B z urządzeniami SanDisk Professional PRO-READER CFexpress oraz PRO-DOCK 4(sprzedawanymi oddzielnie) pozwala stworzyć skalowalne, wydajne rozwiązanie do kopiowania plików, które umożliwia zmaksymalizowanie produktywności.
 • Dostępność: Karta jest już dostępna w Western Digital Store oraz u autoryzowanych dystrybutorów SanDisk. Ceny zaczynają się od 2 211 PLN za wersję 320 GB. Karta objęta jest dożywotnią ograniczoną gwarancją.

Odświeżone produkty SanDisk USB – dyski flash w żywych kolorach

Odświeżone nośniki USB pozwalają użytkownikom rejestrować jeszcze więcej zdjęć i wygodnie korzystać z nich z poziomu różnych urządzeń – w tym smartfonów, tabletów oraz komputerów.

 • SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C: Wykonany z metalu dysk typu 2w1, wyposażony w złącza USB-C oraz USB-A i dostępny w kolorach złotym oraz srebrnym. Oferuje możliwość automatycznego backupowania zdjęć z wykorzystaniem aplikacji SanDisk Memory Zone. Dostępny w wersjach o pojemności do 1 TB dysk wyposażono w wydajne złącze USB 3.2 Gen 1, zapewniające błyskawiczne transfery danych.
 • Dostępność: Ceny zaczynają się od 68 PLN za wersję 64 GB. Oba warianty kolorystyczne dostępne są już w Western Digital Store oraz u autoryzowanych dystrybutorów SanDisk.
 • SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C: Łatwe w użyciu urządzenie, które działa zarówno z urządzeniami USB-C, jak i USB-A, oferując prędkości transferu sięgające 400 MB/s. Obracająca się osłona chroni złącza podczas transportu. Urządzenie dostępne jest w pojemnościach od 64 GB do 256 GB, w kolorach Absinthe Green, Lavender oraz Navagio Bay, oraz w pojemnościach do 1 TB w kolorze czarnym.
 • Dostępność: Ceny SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C zaczynają się od 53 PLN za wersję 64 GB. Wszystkie kolory są już dostępne w Western Digital Store oraz u autoryzowanych dystrybutorów SanDisk.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe