agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wideorejestratory MiVue 731 i MiVue 733 - świetne parametry w dobrej cenie

Wideorejestratory MiVue 731 i MiVue 733 - świetne parametry w dobrej cenie

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2018-04-24 13:37:00

Piękna aura za oknem inspiruje do podróży. Kierowcy, którzy wybierają się na wycieczkę, powinni zabezpieczyć się na każdą okoliczność - nie tylko na zmianę pogody, lecz także nieprzewidziane zdarzenie na drodze. Jak pokazują policyjne statystyki, to właśnie wiosną i latem dochodzi do największej liczby wypadków drogowych. Aby czuć się w pełni przygotowanym na wyprawy, Mio proponuje wideorejestratory samochodowe MiVue 731 i MiVue 733, które za rozsądną cenę zabezpieczają kierowcę dzięki nagraniom trasy i dają dostęp do wielu innych przydatnych funkcji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wideorejestratory MiVue 731 i 733, jak wszystkie inne kamery marki Mio, wyróżniają się doskonałymi parametrami, dzięki którym nagrywają jedne z najlepszych jakościowo filmów wśród dostępnych urządzeń tego typu. Sensor optyczny OmniVision OV2735, rejestrujący film w wysokiej rozdzielczości Full HD (1080p) z prędkością 30 klatek na sekundę, gwarantuje obraz, na którym widoczne będą wszystkie szczegóły. W takich kamerach konieczne jest, by łatwo można było rozróżnić tablice rejestracyjne, znaki drogowe lub też inne elementy, które mogą być kluczowe w sytuacji ustalenia przebiegu incydentu na drodze. Szerokokątny obiektyw (130 st.) idealnie sprawdza się podczas codziennej jazdy, zaś szklane soczewki dają wysoką jakość obrazu przez cały czas używania wideorejestratora. Użytkownik nie musi obawiać się, że przy ,,skrajnych” warunkach atmosferycznych (tj. pełne słońce lub mróz), szkło zmatowieje i obniży widoczność nagrania.

Doskonałe parametry kamer MiVue 731 i 731 zapewniają świetną jakość filmów  tak samo w dzień, jak i w nocy, podczas jazdy, a także stojąc  w miejscu na parkingu. Wideorejestratory są cały czas gotowe, by podczas nieprzewidzianej sytuacji zareagować i zapisać obraz, nawet gdy nie ma nas w aucie. Warto zaopatrzyć się w takiego pomocnika, zwłaszcza, że cena urządzeń jest bardzo przystępna - mówi Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager MiTAC Europe.

Dodatkowe funkcje: Stop&Go, GPS, system ADAS

[[[zdjecie,23672,duze]]] Modele 731 i MiVue 733 posiadają kilka uzupełniających funkcji, które dają wszechstronne wsparcie podczas jazdy. Jedną z nich jest Stop&Go, czyli nowatorski system wspomagający kierowcę. Jego zadanie polega na analizie pojazdu znajdującego się w danym momencie przed naszym autem i informowaniu, gdy ten pojazd ruszy. Nawet roztargniony kierowca zareaguje na czas i nie zostanie obtrąbiony na światłach. Mniej stresujących sytuacji to większy komfort jazdy i płynniejszy ruch na drodze. Wbudowany moduł GPS to kolejne udogodnienie w modelach 731 i 733. System nawigacji satelitarnej jest bardzo wygodną funkcją, która pozwala śledzić położenie samochodu na mapie oraz pomaga w ustaleniu prędkości w przypadku np. niedokładnego pomiaru przez kontrolę drogową. Wideorejestratory czuwają także nad bezpieczeństwem i spokojem kierowcy, dzięki wbudowanemu systemowi wspomagania ADAS. Podobne systemy spotykane są zwykle w samochodach wysokiej klasy, których ceny sięgają setek tysięcy. W urządzeniu Mio, takie wsparcie można nabyć niemal za grosze. W skład ADAS wchodzi system ostrzegania przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu (LDWS), przed kolizją z przodu (FCWS) oraz przed przemęczeniem kierowcy (FA). Urządzenia analizują linie na jezdni oraz odległości od aut znajdujących się przed naszym samochodem, by w porę ostrzec o przekroczeniu linii pobocza lub niebezpiecznie zmniejszającym się dystansie między pojazdami. Czujnik skrętu natomiast analizuje to, czy kierowca nie wykonuje zbyt gwałtownych manewrów, które mogą świadczyć np. o zaśnięciu za kierownicą. Dźwięki powiadomień oraz ostrzeżenia wizualne w urządzeniach mogą być wyłączone, jeśli nie ma potrzeby na wsparcie w takiej formie.

MiVue 733 z funkcją WiFi

Jedyną cechą różniącą MiVue 731 i MiVue 733 jest możliwość przesyłu danych za pomocą sieci bezprzewodowej w przypadku modelu 733. Jest  to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim przesyłaniu zarejestrowanych obrazów z wideorejestratora do innego urządzenia. MiVue 733 zostało zaprogramowane tak, by wykorzystując sieć WiFi, szybko i bez problemu przesłać pliki np. na smartfona, który posiada zainstalowaną aplikację MiVue Pro. Zapis filmu na zewnętrznym nośniku umożliwia sprawne zamieszczenie nagrania w mediach społecznościowych lub na stronach internetowych bez konieczności użycia komputera, co więcej pozwala na prowadzenie transmisji na żywo na Facebooku. Najważniejszym atrybutem funkcji WiFi jest jednak dodatkowe zabezpieczenie dla istotnych danych, które są zapisane na drugim urządzeniu. Nawet dysponując ograniczonym budżetem, można mieć pewność, że wideorejestrator Mio zachowa nagranie, które może okazać się kluczowe w wyjaśnianiu nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

MiVue 731 i MiVue 733 WIFI dostępne są już w sprzedaży. Proponowana cena modelu 731 to 499 zł, a modelu 733 WIFI - 549 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe