agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wideorejestratory Xblitz taniej nawet o 50%! Pograj w skoki z Piotrem Żyłą!
xblitz piotr żyła

Wideorejestratory Xblitz taniej nawet o 50%! Pograj w skoki z Piotrem Żyłą!

GPS / Akcesoria GPS / 2021-06-29 19:58:44

Polska marka oferująca wysokiej klasy wideorejestratory - Xblitz, przygotowała wraz z X-Kom nie lada promocję. Osoby, które mają w planach zakupić do swojego auta kamerę, dzięki rabatowi mogą oszczędzić nawet 120 złotych! Mało tego, fani skoków narciarskich i Piotra Żyły mogą wygrać spotkanie ze skoczkiem! Warto się spieszyć, gdyż promocja trwa do pierwszego lipca bieżącego roku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wideorejestratory Xblitz taniej nawet o 120 złotych

Wszyscy kierowcy doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele niebezpieczeństw czyha na drogach. W przypadku niejasnych sytuacji najlepszą obroną jest oczywiście twardy dowód w postaci nagrania z wideorejestratora. Niektórzy twierdzą, że kamera samochodowa powinna być podstawowym i wręcz obowiązkowym wyposażeniem, gdyż zapewnia pewien spokój podczas podróży. Za sprawą akcji promocyjnej marki Xblitz możemy nabyć jeden z wideorejestratorów w bardzo dobrej cenie. W niektórych przypadkach mówimy o 50-procentowym rabacie. 

Pięć kamerek samochodowych w doskonałych cenach

Osoby, które planują kupić wideorejestrator w promocyjnej cenie muszą się spieszyć. Do pierwszego lipca bieżącego roku marka Xblitz wspólnie z X-kom przygotowała promocję, dzięki której możemy wejść w posiadanie bardzo dobrych urządzeń do rejestrowania przebiegu trasy. 

Xblitz Z9

W promocyjnej ofercie “bierze udział” Xblitz Z9, a więc kamera nagrywająca obraz w rozdzielczości Full HD 1080p. Kąt widzenia w przypadku tego modelu wynosi 140 stopni. Kamera posiada ekran o przekątnej 2-cali TFT LCD. Jej cena w promocji wynosi 139 zł. Klienci oszczędzają więc 30,99 zł. 

Xblitz Trust

Największy rabat uzyskają osoby planujące zakup modelu Xblitz Trust. Jest to kamera Full HD 1080p z kątem widzenia 170 stopni i ekranem TFT LCD o przekątnej 1,5-cali. Producent zdecydował się na obniżkę z 299 zł do 179 zł co daje klientom oszczędność na poziomie 120 zł. 

Xblitz S4

Akcja promocyjna Xblitz i X-Kom dotyczy również modelu S4, który nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD 1080p. Kamera oferuje kąt widzenia 140 stopni i łączność Wi-Fi. Możemy więc wykorzystać nasz smartfon by po pobraniu aplikacji przeglądać nagrania, kopiować je na dysk telefonu i zmieniać ustawienia nagrywania. Cena kamery wynosi 189 zł w promocji. Klienci oszczędzają 70 zł. 

Xblitz S5 Duo

W tym przypadku mamy do czynienia z modelem, który oferuje kąt widzenia wynoszący 120 stopni, ekran TFT LCD o przekątnej 2,45-cali. Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD 1080p. Cena w promocji wynosi 199 zł, dzięki czemu klienci, którzy planują zakup tego modelu oszczędzają 50 zł. 

Xblitz GO SE

Jeden z najpopularniejszych modeli również doczekał się sporej obniżki ceny. W tym przypadku mówimy o oszczędności na poziomie aż 110 zł! Wideorejestrator Xblitz Go SE również, jak pozostałe biorące udział w promocji modele nagrywa obraz w Full HD 1080p. Jest to kamera z bardzo szerokim kątem widzenia, na poziomie 170 stopni. Dodatkowo wyposażono ją w matrycę 12 Mpix oraz 2-calowy ekran TFT LCD. Xblitz GO SE wyceniono w promocji na 229 zł. 

Wygraj spotkanie z Piotrem Żyłą

Oprócz promocyjnych cen na pięć wideorejestratorów marki Xblitz, przedsiębiorstwo wspólnie ze sklepem X-Kom przygotowało konkurs. W specjalnym poście na Facebooku należy zadać kreatywne pytanie oraz uzasadnić dlaczego właśnie my powinniśmy spotkać się ze skoczkiem. Na zgłoszenia jury czeka do pierwszego lipca, do końca dnia. Trzy osoby z najbardziej kreatywnymi komentarzami będą mogły wygrać spotkanie z ambasadorem marki Xblitz, Piotrem Żyłą. Sportowiec odpowie na pytania laureatów, a także… zagra w nimi w skoki! 

Szczegółowe informacje na temat konkurs, a także lista modeli biorących udział w konkursie marki Xblitz i sklepu X-Kom dostępna jest na specjalnej stronie: kliknij w link.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe