agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wielki sukces szczoteczki Oclean X Pro Elite

Wielki sukces szczoteczki Oclean X Pro Elite

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2021-04-22 12:03:19

Najnowsza szczoteczka soniczna marki Oclean sprzedała się w tysiącach egzemplarzy w ciągu zaledwie 7 dni od premiery. Model Oclean X Pro Elite zbiera bardzo pozytywne opinie użytkowników.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Światowa premiera szczoteczki Oclean X Pro Elite odbyła się 29 marca 2021. Przez pierwsze 3 tygodnie urządzenie można było zamówić w promocyjnej cenie i dodatkowo zyskać atrakcyjne bonusy. Cała pula dostępnych produktów szybko została wyprzedana. Obecnie urządzenie jest ponownie w sprzedaży w serwisie AliExpress i w przedsprzedaży na platformie eBay.

Siła rekomendacji

Pozytywne opinie recenzentów, którzy mieli okazję przetestować model Oclean X Pro Elite przed oficjalną premierą, znalazły swoje odzwierciedlenie także w opiniach pierwszych kupujących. Użytkownicy zwracali uwagę przede wszystkim na jakość produktu, dokładność szczotkowania, cichą pracę urządzenia oraz czytelny ekran LCD.

Szczoteczka doskonała

Sukces sprzedażowy szczoteczki Oclean X Pro Elite to także potwierdzenie, że parametry techniczne urządzenia zostały odpowiednio dopasowane do potrzeb użytkowników. Doceniona została możliwość obserwowania raportów dotyczących martwych stref bezpośrednio na wbudowanym ekranie LCD. Nie trzeba już sięgać po aplikację w telefonie, by to sprawdzić, choć współpraca między szczoteczką, a aplikacją Oclean przebiega bardzo sprawnie. X Pro Elite w inteligentny sposób monitoruje nasze nawyki podczas mycia zębów i sugeruje odpowiedni program czyszczenia. Na jednym ładowaniu szczoteczka pracuje nawet przez 40 dni. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem okazał się magnetyczny uchwyt na ścianę, który pełni jednocześnie rolę ładowarki.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe