agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wielofunkcyjna maszynka do mielenia - Gorenje

Wielofunkcyjna maszynka do mielenia - Gorenje

MAŁE AGD / Maszynki do mielenia / 2010-12-02 14:07:00

Przygotowanie ulubionego sosu pomidorowego jest teraz szybkie i łatwe dzięki wyciskarce do pomidorów, którą znajdziesz w komplecie akcesoriów nowego modelu wielofunkcyjnej maszynki Gorenje do mielenia, szatkowania i wyciskania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa wielofunkcyjna maszynka do mielenia MG 2000 TJW produkcji Gorenje, wyposażona w silnik o maksymalnej mocy 2000 W, elektroniczne sterowanie oraz komplet 12 różnych nasadek odpowiednich do zmywania w zmywarce, jest naprawdę wszechstronnym urządzeniem. Praktyczne nasadki do szatkowania umożliwiają nie tylko siekanie różnego rodzaju warzyw, ale nawet sera i orzechów, zaś osiem nasadek do mielenia mięsa oraz robienia kiełbas i salami sprawi, że również tej zimy nasze spiżarnie wypełnią smakowite zapachy.

W naszych domach nie powinno też zabraknąć aromatu świeżo pieczonych, pysznych keksów. Dodatkowe akcesoria umożliwiają przygotowanie czterech różnych rodzajów keksów. Dodajmy jeszcze tylko, że maszynka wyposażona jest również w wykonany ze stali nierdzewnej, zaawansowany technologicznie dwustronny nóż do mielenia mięsa, który charakteryzuje się znacznie większą skutecznością siekania.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe