agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wielofunkcyjny kombiwar halogenowy

Wielofunkcyjny kombiwar halogenowy

MAŁE AGD / Parowary i Kombiwary / 2012-06-05 11:33:00

Czym jest kombiwar i jak najlepiej go używać? Produkt ten doskonale sprawdza się jako urządzenie do przygotowywania potraw na parze - bardzo zdrowych i niskokalorycznych. Do gotowanych w ten sposób warzyw czy mięs nie potrzeba wtedy żadnych dodatkowych naczyń. Wystarczy wybrane składniki umieścić w urządzeniu, wybrać odpowiedni program, odczekać chwilę i gotowe. Druga bardzo przydatna cecha kombiwaru to funkcja pieczenia: można dzięki niej przygotowywać zarówno ciasta, jak i mięsa. Co istotne, ich wykonanie jest w tym przypadku znacznie zdrowsze, niż w tradycyjny sposób, np. przy użyciu patelni pełnej tłuszczu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kombiwar Halogenowy FA 5030 marki First Austria to produkt, który spełnia wszystkie ważne w tej kategorii cechy. Pojemność 12 litrów, z możliwością zwiększenia jej do poziomu 17 litrów, umożliwia jednorazowe przygotowanie posiłku dla kilku osób. Urządzenie wyposażono ponadto w 4 programy: pieczeń, grill, wypieki i ruszt, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalne i przydatne w przygotowywaniu wielu potraw. Co najważniejsze, kombiwar halogenowy umożliwia aż do pięciu razy szybsze gotowanie i pieczenie niż przy użyciu tradycyjnych metod, a jednocześnie gwarantuje bardzo niskie zużycie energii. Prosta obsługa, którą zapewnia zegar oraz kontrola temperatury nie powinny zniechęcać osób, które nie posiadają wyjątkowych zdolności kulinarnych.

Kombiwar to funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, które ułatwi codzienną pracę w kuchni. Umożliwia równomierne gotowanie bez użycia tłuszczu oraz zachowuje naturalny zapach żywności oraz jej cenne wartości odżywcze. Sprosta wymaganiom zarówno osób, które cenią sobie zdrowe gotowanie, jak i tych, którym zależy na szybkim i smacznym przygotowywaniu posiłków.

  • Cena: 227 zł

źródło: firstaustria/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe