agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wielozadaniowa zmywarka Amica sprosta codziennym wyzwaniom

Wielozadaniowa zmywarka Amica sprosta codziennym wyzwaniom

DUŻE AGD / Zmywarki / 2022-05-02 10:56:36

Zmywanie, szorowanie, rozmiękczanie, doczyszczanie i do tego higieniczna czystość? Nieważne, czy musisz umyć dziecięcą butelkę, blachę do pieczenia, psią miskę, czy stos naczyń po przyjęciu ze znajomymi – z wielozadaniową i energooszczędną zmywarką Amica z funkcją Steam Power Pro odhaczysz wszystkie zadania z listy domowych obowiązków. W najnowszej, wiosennej kampanii Amica przypomina, że para idealnie sprawdza się w kuchni nie tylko podczas gotowania, ale również czyszczenia naczyń.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zmywarka pozwala zaoszczędzić wodę, energię i czas, co jest już wiedzą powszechną –zmywając ręcznie zużywamy średnio nawet 88 litrów wody, podczas gdy zmywarka wykorzysta ich tylko 9. Lecz jeśli ktokolwiek potrafi zmywać tak, by osiągnąć idealną czystość i sterylność naczyń, to z pewnością jest to wielozadaniowa zmywarka Amica.

W nowej odsłonie kampanii producent zwraca uwagę na wszechstronność urządzenia, bowiem nowoczesna zmywarka odpowiada na najróżniejsze potrzeby, wyręczając każdego zapracowanego i zabieganego w codziennych obowiązkach użytkownika. Dodatkowo podkreślanymi parametrami są energooszczędność i ekologiczność urządzenia, zwiększone dzięki osiągnięciu klasy energetycznej B oraz takim funkcjonalnościom jak ReWater Tank czy WaterSpinner. Komunikacja będzie skoncentrowana w przestrzeni online, w tym także kanałach marki w mediach społecznościowych.

Czyści pełną parą

Perfekcyjnie domyte, suche i higienicznie czyste naczynia? Amica wyszła naprzeciw potrzebom konsumentów, rozwijając technologię generowania pary. Zaawansowany system Steam Power Pro zwiększa efektywność całego cyklu zmywania. Najpierw generuje parę na początku cyklu, rozmiękczając zaschnięty brud, dzięki czemu łatwiej go usunąć. Para użyta drugi raz przed końcem cyklu redukuje bakterie, a czysta powierzchnia zapewnia lepsze pokrycie środkiem nabłyszczającym. Nowoczesny filtr antybakteryjny i dezynfekcja światłem UV Hygiene Technology zapewniają pełną higienę. Dzięki zmywarce Amica twoje naczynia są zdezynfekowane, lepiej dosuszone i bardziej lśniące.

Oszczędnie i efektywnie

Z troski o środowisko naturalne oraz twój domowy budżet, Amica zastosowała rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i wody. Wysoka klasa energetyczna B gwarantuje o 39% mniejsze zużycie energii niż w przypadku zmywarek F-klasy. W ten sposób zyskujesz nawet do 125 darmowych cykli zmywania rocznie, a specjalny zbiornik ReWater Tank o pojemności 1,8 litra pozwala oszczędzać wodę przy każdym cyklu! Woda z płukania jest gromadzona i wykorzystana do płukania wstępnego w kolejnym cyklu, dbając przy tym o higienę – zmywarka automatycznie usunie ją po 48 godzinach, jeśli nie zostanie użyta. Nie musisz już martwić się o rachunki i oszczędzanie zasobów. Dzięki zmywarce Amica możesz zaoszczędzić rocznie nawet 500 litrów wody, bo potrzebuje ona mniej wody na cykl zmywania, by osiągać takie same parametry jak przy większym poborze.

Pozwól się wyręczyć w codziennych obowiązkach

Ze zmywarką Amica można pożegnać niedomyte naczynia i ciągły problem zapomnianych talerzy czy kubków. Dzięk i  WaterSpinner 2.0, innowacyjnej natrysznicy ze specjalnymi osłonami dodanej w górnym koszu, woda jest rozprowadzana jeszcze precyzyjniej po całej komorze zmywarki, równomiernie docierając do każdego narożnika i do naczyń zarówno w górnym, jak i dolnym koszu. Pozwala to na osiągnięcie lepszych efektów zmywania – skuteczność większą o 33%, 15% oszczędności czasu, a dodatkowo obniżenie poziomu hałasu. Migające światło funkcji Add+ poinformuje Cię, że możesz bezpiecznie dołożyć naczynia do cyklu zmywania – masz przy tym pewność, że będą czyste. A co zrobisz z zaoszczędzonym czasem - zależy tylko od Ciebie!

Nowoczesny sprzęt w kuchni odciąży każdego klienta w realizowaniu obowiązków domowych i pozwoli sprostać wielu zadaniom w kuchni.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe