agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wielozadaniowe zmywarki parowe  skuteczne, a zarazem ciche i sterylne zmywanie – takie efekty gwarantują nowe zmywarki Amica

Wielozadaniowe zmywarki parowe skuteczne, a zarazem ciche i sterylne zmywanie – takie efekty gwarantują nowe zmywarki Amica

DUŻE AGD / Zmywarki / 2021-09-01 13:42:28

Zmywarki dziś nie tylko ułatwiają pracę w kuchni i zastępują ręczne zmywanie, ale charakteryzują się wysoką skutecznością i połączeniem wielu funkcji. Dzisiaj konsumenci coraz częściej wskazują na konieczność maksymalizacji sterylności i częstego usuwania bakterii oraz drobnoustrojów z naszych naczyń.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Amica zawsze wsłuchiwała się w potrzeby konsumentów, dlatego właśnie nowe zmywarki marki Amica wzbogacone zostały szeregiem pomocnych funkcji i technologii, które pomogą sprostać tym potrzebom. Unikatowa technologia UV Hygiene Technology aktywuje promienie ultrafioletowe w różnych fazach mycia i susze

nia, co pozwala eliminować niebezpieczne drobnoustroje, bakterie i wirusy z całej zmywarki. Po zakończeniu zmywania i otwarciu drzwi światło UV samo wyłącza się, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne.

Wielozadaniowa zmywarka. I wszystko odhaczone

  • Wyszorować naczynie żaroodporne - wszystko domywające ramię natryskowe WaterSpinner 2.0
  • Wymyć dziecięce butelki - higieniczna czystość z funkcją pary SteamPower
  • Umyć miskę psa - antybakteryjna UV Hygiene Technology
  • W spokoju podliczyć rachunki - cichy i oszczędny silnik SilentDrive 3.0
  • Zobacz więcej na: https://www.amica.pl/zmywarkiwolnostojace

Efektywne zmywanie i suszenie

SteamPower

Chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone.

Higieniczne zmywanie

UV Hygiene Technology

Higiena w domu jest dla Ciebie niezwykle ważna? Unikatowa na rynku technologia UV Hygiene Technology to aktywacja promieni ultrafioletowych w różnych fazach mycia i suszenia, co pozwala eliminować niebezpieczne drobnoustroje, bakterie i wirusy z całej zmywarki. Po zakończeniu zmywania i otwarciu drzwi Światło UV samo wyłącza się, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne.

Ekonomiczne i ciche zmywanie

SilentDrive 3.0

Nowoczesny silnik inwerterowy SilentDrive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki.

Użyteczne funkcje i programy

Program Pełny 58′

Potrzebujesz szybko i skutecznie umyć naczynia? Program idealny do codziennego, szybkiego mycia naczyń — z gwarancją skuteczności. Zawiera wszystkie fazy mycia — łącznie z namaczaniem i suszeniem, dzięki czemu już w niecałą godzinę możesz liczyć na perfekcyjny efekt

Bezpieczne użytkowanie i łatwy montaż

AquaStop / AntiFlood

Zmywarce nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! W przypadku jakiejkolwiek awarii system AquaStop lub AntiFlood (w zależności od modelu), automatyczne odetnie dopływ wody. Teraz możesz mieć pewność, że zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe