agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wina jak z toskańskiej piwniczki Gaggenau prezentuje serię profesjonalnych chłodziarek do wina Vario z serii 400

Wina jak z toskańskiej piwniczki Gaggenau prezentuje serię profesjonalnych chłodziarek do wina Vario z serii 400

DUŻE AGD / Chłodziarki do wina / 2021-07-01 12:27:07

Długi ciepły wieczór, muzyka i doskonałe wino w idealnej temperaturze to świetny sposób spędzania czasu z bliskimi w letnie dni. Jak zachwycić swoich gości wyjątkowym winem i wydobyć z niego bukiet smaków i aromatów? Kluczowe są odpowiednie warunki przechowywania. W najlepszych światowych winiarniach służą do tego klimatyczne piwniczki, w których panuje optymalna dla wina atmosfera.  W warunkach domowych parametry te osiągniemy dzięki profesjonalnym chłodziarkom do wina.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Gaggenau, luksusowa marka profesjonalnych urządzeń gospodarstwa domowego, prezentuje najnowsze rozwiązania w tej kategorii – chłodziarki do wina  Vario z serii 400, których wyróżnikami są ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, staranne wykonanie i najwyższej klasy technologia.

Idealna temperatura i wilgotność powietrza

W chłodziarkach Vario 400 panuje stała, kontrolowana temperatura w zakresie od +5 do +20 stopni Celsjusza. W zależności od modelu pomieszczą one od 70 do 99 butelek wina. Możliwa jest elastyczna konfiguracja wnętrza, dzięki dodaniu jednej lub usunięciu kilku tac. W zależności od modelu, dwie lub trzy niezależne od siebie strefy klimatyczne są sterowane za pomocą intuicyjnego wyświetlacza TFT touch, utrzymując przy tym wilgotność powietrza na ustalonym poziomie. Zapachy i drżenia, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na wino, ograniczono poprzez zastosowanie silnika z redukcją wibracji oraz filtra powietrza z węglem aktywnym.

Ponadczasowe wzornictwo i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Chłodziarki Vario 400 nie tylko zadbają o wino, ale także, dzięki wyjątkowemu, eleganckiemu designowi, będą ozdobą każdej luksusowej kuchni. Urządzenia mają szklane drzwi, chroniące przed promieniowaniem UV, których obramowanie może być wykonane z tego samego materiału co meble kuchenne lub ze stali nierdzewnej.

Wnętrze z w pełni wysuwanymi tacami na butelki, wykonanymi z drewna dębowego i aluminium w kolorze antracytu, zapewnia butelkom wina bezpieczeństwo i dodaje chłodziarkom klasy i niezwykłej elegancji. Całość podkreśla piękne oświetlenie ciepłym białym światłem ledowym, które pozawala na doskonałe wyeksponowanie kolekcji win.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe