agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wiosenna promocja Microsoft Xbox na kontrolery

Wiosenna promocja Microsoft Xbox na kontrolery

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2024-03-19 13:41:19

Microsoft w pierwszy dzień wiosny 2024 rozpoczyna limitowaną promocję na bezprzewodowe kontrolery marki Xbox. W dniach 20-31 marca wybrane modele z oferty będzie można kupić ze zniżką 20%. Akcja kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i resellerów sprzętu sygnowanego znakiem X.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kontroler bezprzewodowy to niezbędne akcesorium wspierające wrażenia i efektywność gry na konsoli. Najnowsza akcja firmy Microsoft to ukłon w stronę klientów indywidualnych szukających korzystnych ofert na ulubiony sprzęt oraz sprzedawców chcących zaoferować klientom jak najlepsze warunki cenowe.

Rabatem 20% objęty będzie podstawowy model kontrolera bezprzewodowego Xbox w pięciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, żółtozielonym i fioletowym. Promocja będzie ograniczona czasowo i ilościowo. Klienci indywidualni o jej szczegółach będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio u sprzedawców oraz na oficjalnej stronie Xbox. Natomiast resellerzy zainteresowani wprowadzeniem sprzętu do swojej oferty m.in. u opiekunów handlowych oficjalnego dystrybutora marki Xbox – firmy KOMSA Poland, pisząc na adres: commercial@komsa.pl

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe