agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
WK-9 Balance Pro– funkcjonalność na wyciągnięcie ręki od AKPO

WK-9 Balance Pro– funkcjonalność na wyciągnięcie ręki od AKPO

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-12-13 12:36:21

Nowoczesny okap to urządzenie, które powinno być wydajne, funkcjonalne, ale przy tym doskonale prezentować się w kuchni. Okap kominowy WK-9 Balance Pro jest odpowiedzią na te potrzeby. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania zaprojektowane w sposób nowoczesny i funkcjonalny.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

WK-9 Balance Pro to nowa propozycja od AKPO. Przyciąga uwagę wyjątkowym wyglądem, posiada nowoczesny, skośny kształt oraz ciekawy design. Prosta linia okapu jest gwarantem dopasowania zarówno do klasycznych, jak i tych modernistycznych wnętrz. Okap ten to połączenie eleganckiego szkła hartowanego z klasyczną stalą – styl i szyk na wyciagnięcie ręki. 

Wystarczy jedno dotknięcie pilota lub panelu z dotykowym sterowaniem, aby komfortowo zarządzać pracą najnowszego okapu WK-9 Balance Pro. Dzięki temu możemy dopasować moc urządzenia do naszych indywidualnych potrzeb. Wygodne zarządzenie jego pracą za pomocą dotykowego sterowania czy pilota oraz wbudowany timer to dopiero początek jego zalet. Na uwagę zasługuje tutaj także dobrej jakości oświetlenie LED, w które został wyposażony. Z okapem WK-9 Balance Pro gotowanie jest czystą przyjemnością, a my mamy gwarancję doskonałego pochłaniania zapachów oraz doświetlenia pola roboczego na blacie.   Energooszczędne oświetlenie LED zapewnia długi czas pracy, a jego jasne, przyjemne światło nie męczy oczu, co znacznie wpływa na jakość gotowania.

 

WK-9 Balance Pro to:

- dotykowe sterowanie,

-timer 

- pilot do zdalnego sterowania

- energooszczędne oświetlenie LED,

- wydajność okapu 416 m3/h. 


 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe