agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
WK-9 Tytan Induction 4 – urozmaicenie codzienności

WK-9 Tytan Induction 4 – urozmaicenie codzienności

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-09-03 18:00:23

W aranżacjach kuchennych nastąpiła totalna rewolucja. Innowacyjność i nowinki techniczne zyskują coraz większe grono odbiorców i cieszą się popularnością. Firma AKPO, znana z produkcji okapów oraz płyt indukcyjnych, posiada również w swoim zapleczu produktowym perełkę. Jest to połączenie tych dwóch urządzeń w jedno! Jaki jest WK-9 Tytan Induction 4 i dlaczego warto zawiesić na tym rozwiązaniu oko? Przekonaj się jak możemy Cię zaskoczyć!

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

WK-9 Tytan Induction 4, to okap blatowy zintegrowany z płytą indukcyjną wykonany ze stali nierdzewnej, blachy czarnej malowanej proszkowo oraz bezpiecznego szkła hartowanego. Dostępny w kolorze czarnym. (ZDJĘCIE) Kolor czarny oznacza uniwersalność, właśnie dlatego płyta jest tego koloru.

Największą zaletą okapu WK-9 Tytan Induction 4, jest możliwość umieszczenia go, gdzie tylko się chce. Czy to pod ścianą, czy na wsypie z pięknym widokiem na otwartą przestrzeń domu. Ograniczenia montażowe w tym przypadku nie istnieją. Zyskuje się większą swobodę konfiguracji innych sprzętów, mniejsze obciążenie wizualne przy projekcie małej kuchni i więcej miejsca na kuchenne swawole. Dodatkowo jest łatwy w utrzymaniu w czystości.

Jak wiadomo płyta indukcyjna, to oszczędniejsze, bezpieczniejsze gotowanie. Model WK-9 Tytan Induction 4 poprzez zabezpieczenie przed dziećmi czy przed przegrzaniem staje się niewątpliwie kompanem rodzin z małymi dziećmi. Posiada sterowanie dotykowe, wbudowany timer i automatyczne wyłączenie. Sprawdzi się przy aranżacji mniejszych i większych, klasycznych i tych nowoczesnych pomieszczeń.

Co oznacza numer 4 na końcu nazwy? To nic innego, jak ilość pól grzewczych. Idealne rozwiązanie, gdy chcemy „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”. Prostokątny kształt gwarantuje większe pole manewru przy gotowaniu. Kształt i wielkość płyty została stworzona tak, aby każdy dzień był kuchenną podróżą w nieznane a nie niemiłym obowiązkiem.

Sprzęt został stworzony nie tylko dla rodzin z małymi dziećmi. Poprzez uniwersalizm zastosowania i umiejscowienia, jest dobrym rozwiązaniem dla każdego. Czy to dla osoby mieszkającej samej czy pary. Pomoże zapominalskim i zabieganym ludziom.

Produkty AKPO tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Polska marka nie stoi w miejscu, dokonuje coraz to lepszych rozwiązań z zakresu branży AGD. Postaw na Polski produkt, postaw na AKPO.

Szczegóły techniczne:

 • Szerokość: 76 cm
 • Sterowanie: elektroniczne dotykowe
 • Oświetlenie: brak
 • Funkcje dodatkowe: timer
 • Wydajność nominalna turbiny: 800 m3/h
 • Maksymalna moc urządzenia: 7345W
 • Moc silnika: 145W
 • Warianty pracy: pochłaniacz

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe