agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wyciągi podszafkowe Miele DA 3660/3690

Wyciągi podszafkowe Miele DA 3660/3690

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-05-26 12:34:00

Nowe wyciągi DA 3660 i DA 3690 wyposażone zostały seryjnie w funkcję Con@ctivity 2.0,dzięki której automatycznie się uruchomią i dopasują intensywność pracy do zadań przydzielonych płycie grzejnej. Jeśli więc uruchomimy płytę pod wyciągiem, ten wysunie się i włączy odpowiedni poziom mocy.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Niewątpliwym atutem nowych wyciągów podszafkowych jest elastyczność zabudowy. Za sprawą zaawansowanej technologii można je zabudować w całkowicie niewidoczny sposób w szafce górnej o wysokości tylko 35 cm, co pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Ich niezwykle płaski okap ze stali szlachetnej ma tylko 14 mm a dodatkowej lekkości nadaje im także szlif łagodzący kanty. Dzięki swej prostej, purystycznej linii, wyciągi doskonale wpasowują się w klimat każdej kuchni.

Jak już wspomniano - wyciągi można całkowicie schować. A jak je wysunąć? Jeśli nie korzystamy z systemu Con@ctivity, bez trudu uruchomimy nasz wyciąg ręcznie lub za pomocą praktycznego pilota, którym możemy także sterować intensywnością pracy urządzenia.

Choć urządzenia sprawiają wrażenie wręcz eterycznych, są bardzo skuteczne. Ich sercem jest energooszczędny silnik zasilany prądem stałym, który zapewnia zużycie energii niższe nawet o 70% w porównaniu ze standardowym napędem. Zalety silnika Eco legitymującego się niezwykle cichą pracą dopełnia oświetlenie HighPower LED, które znakomicie oświetla płytę grzewczą.

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe