agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wygodnie zanurz się w ulubionych produkcjach. Premiera uniwersalnego pilota telewizyjnego Hama z obsługą serwisów streamingowych
materiały prasowe

Wygodnie zanurz się w ulubionych produkcjach. Premiera uniwersalnego pilota telewizyjnego Hama z obsługą serwisów streamingowych

SPRZĘT RTV / Akcesoria / 2023-12-28 06:43:37

Niemiecki producent wprowadził do swojej oferty pilot do telewizorów różnej marki, który za pomocą specjalnych skrótów klawiszowych uruchamia błyskawicznie platformy streamingowe. To idealna i wygodna propozycja dla miłośników seriali. Wyróżnia się też podświetleniem przycisków.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W erze wszechobecnych usług strumieniowania treści, w tym kinowo-telewizyjnych, specjalne zaprojektowanie pilota do telewizora staje się niezbędne. Marka Hama uwzględniła to w swoim portfolio, dodając do niego uniwersalny czarny pilot do telewizorów, tunerów i dekoderów tv oraz urządzeń SAT-STB. Idealnie leży on w dłoni, gdyż jego wymiary wynoszą jedynie 14 x 3,8 x 1,9 cm.

Sterowanie odbywa się na podczerwień, a zasięg wynosi  10 m. Producent przewidział funkcję Macro Power, co w praktyce oznacza możliwość jednoczesnego włączania i wyłączania dwóch urządzeń za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania.

Od teraz możemy błyskawicznie skupić się na podstawowych funkcjach, bo główne przyciski sterowania telewizorem i wyjątkowo łatwy w użyciu panel do prostej nawigacji umożliwiają intuicyjne korzystanie z pilota. T najszybsza droga do ulubionych seriali. Przyciski aplikacji, zapewniające bezpośredni i szybki dostęp do serwisów streamingowych, zostały umieszczone w widoczny sposób na froncie. Wśród aplikacji są: Netflix, Amazon Prime Video i Disney+.

Kilka słów należy się też na temat podświetlenia przycisków. Po naciśnięciu główne przyciski głośności, wyboru programów i inne podświetlają się na około 3 sekundy, czyli tak długo, jak są potrzebne. Pomaga to łatwo je zauważyć przy zgaszonym świetle, ale jednocześnie oszczędzić energię w baterii. Dodajmy, że po jej wymianie wszystkie ustawienia są zapisywane.

Sugerowana cena detaliczna uniwersalnego pilota telewizyjnego od marki Hama zostanie podana wkrótce.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe