agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wygraj sprzątanie swojego mieszkania!  Weź udział w akcji VARTA Consumer Polska

Wygraj sprzątanie swojego mieszkania! Weź udział w akcji VARTA Consumer Polska

2018-05-08 12:33:28

„Każde opakowanie wygrywa!” to hasło nowej kampanii promocyjnej VARTA Consumer Batteries. Biorąc w niej udział można wygrać voucher na sprzątanie domu, a nagrodą gwarantowaną jest pomocny planer dla całej rodziny. W zbliżającym się okresie wiosenno-letnich porządków takie nagrody to naprawdę niezła gratka.

Przełom wiosna/lato to idealny czas na małe i duże przemeblowania. Planując remont myślimy nie tylko o tym, jak ostatecznie będzie wyglądał nasz dom. Sen z powiek spędza nam także sprzątanie. Badania pokazują, że aż 92 % Polaków nie lubi sprzątać, traktując to jako przykry obowiązek. Dane te nie zaskakują. Porządki zajmują dużo czasu. Z raportu OECD wynika, że Polki spędzają średnio pięć godzin dziennie na tzw. zajęciach domowych, a odkurzanie zajmuje im 95 minut tygodniowo. To bardzo dużo czasu, który warto spożytkować na coś zupełnie innego.

Do wykonania trudniejszych prac remontowych potrzebujemy pomocy. Dlaczego więc nie skorzystać z niej także przy planowaniu wielkich porządków? To właśnie pytanie zadaje marka VARTA Consumer Polska, proponując swoim klientom rozwiązanie w postaci wyjątkowej akcji promocyjnej. Przedstawia w niej dwa sprytne i korzystne rozwiązania dla wszystkich, którzy kochają remontować, ale niekoniecznie lubią po tym sprzątać.

Do wygrania jest aż 250 voucherów!

Przy robieniu zakupów, warto zwrócić uwagę na opakowanie baterii VARTA Longlife AA lub AAA (6 sztuk) z promocyjną naklejką. Zachowując paragon i rejestrując na stronie www.win-with-varta-consumer.com kod spod naklejki, odbiera się nagrodę gwarantowaną, czyli tygodniowy planer dla całej rodziny. Dzielenie się rodzinnymi obowiązkami to podstawa. Dodatkowo, odpowiadając na proste pytanie konkursowe, można powalczyć o jeden z 250 voucherów o wartości 40€ na sprzątanie domu.

Akcja trwa od 1 maja do 31 lipca 2018 r. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.win-with-varta-consumer.com.

Sprzątaj sprytnie!

Jeśli ktoś znajduje się jednak w grupie ośmiu procent Polaków, dla których sprzątnie to przyjemność, koniecznie musi odwiedzić profil Facebookowy marki. Od maja do lipca pojawiać się tam będą cykliczne porady. Zrób To Sam, dotyczące sprytnych patentów na sprzątanie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe