agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wypiekacz do chleba Zelmer BM1000

Wypiekacz do chleba Zelmer BM1000

MAŁE AGD / Wypiekacze do chleba / 2011-10-21 12:01:00

Nic tak nie pobudza do działania o poranku jak aromatyczna kawa i zapach świeżego pieczywa. Pachnący chleb to nie tylko sentymentalny powrót do dzieciństwa, ale też doskonały element codziennej diety dający energię na dobry początek dnia. Dzięki najnowszym urządzeniom do wypiekania chleba każdy, niezależnie od swoich umiejętności kulinarnych, może się cieszyć własnymi wypiekami. Nowością na rynku wypiekaczy do chleba jest urządzenie firmy Zelmer, o symbolu BM1000.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowość ta charakteryzuje się estetycznym i przemyślanym wzornictwem, przyciski kontrolne i wyświetlacz rozmieszczone w ergonomiczny i funkcjonalny sposób sprawiają, że programowanie urządzenia oraz przygotowanie dowolnego wypieku jest naprawdę łatwe. Wystarczy wsypać mieszankę mąki, dodać drożdże, wodę i poczekać na gotowy wypiek. Wyposażony w funkcję opóźnionego startu (timer) wypiekacz daje możliwość cieszenia się ciepłym pieczywem i wspaniałym zapachem unoszącym się w kuchni o dowolnej porze dnia. Trzystopniowa regulacja wielkości wypieku [500, 750, 1000g] oraz funkcja przyrumieniania daje pewność, że przygotowany przez nas chleb będzie dobrze wypieczony i odpowiadający naszym upodobaniom. Co ważne wypieki przygotowane w domu nie zawierają konserwantów i sztucznych dodatków, a dzięki łatwemu dostępowi do ekologicznych składników możesz cieszyć się ekologiczną żywnością w przystępnej cenie.

Nowe urządzenie Zelmer to nie tylko możliwość przygotowywania domowego chleba. Wypiekacz posiada również nieprzywierające foremki do bagietek i bułeczek, a specjalny dozownikdodatków sprawia, że Twoje wypieki mogą nabrać wyjątkowego smaku i zapachu. Wykonanie wypieku z ziarnami, bakaliami czy innymi smakołykami nie będzie stanowiło teraz żadnego problemu. Szeroki zakres funkcjonalności ułatwi również zagniatanie ciasta na makaron czy też przygotowanie dżemu. Z wypiekaczem BM1000 każdy może zostać mistrzem kuchni oraz zadbać o zdrowie i poprawę swojej diety.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe