agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Xbox zaprasza na gamescom 2019. Premiera trybu Horda w Gears 5 i pierwszy publiczny dostęp do usługi Project xCloud

Xbox zaprasza na gamescom 2019. Premiera trybu Horda w Gears 5 i pierwszy publiczny dostęp do usługi Project xCloud

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2019-07-22 19:39:40

Po entuzjastycznym przyjęciu nowości zaprezentowanych podczas konferencji na targach E3 2019, oraz zapierającej dech reakcji fanów, Xbox informuje o uczestnictwie w tegorocznym gamescom, które odbędzie się w dniach 20-24 sierpnia 2019 w Kolonii, w Niemczech. Marka przygotowuje szeroką ofertę gier dostępnych na blisko 200 stanowiskach, oraz serię wydarzeń towarszyszących, w tym pierwszą prezentację trybu Horda w grze Gears 5, oraz publiczny dostęp do Project xCloud.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wśród atrakcji znajdą się:

  • Stoisko Xbox

Stoisko Xbox obejmować będzie blisko 200 stanowisk do gry, wypełnionych wieloma gatunkami gier na różnych platformach, w tym tytułami nadchodzacymi w dniu premiery w abonamencie Xbox Game Pass na konsole i PC. Podczas gamescom 2019 fani z Europy po raz pierwszy otrzymają możliwość osobistego przetestowania nowości z Xbox Game Studios, w tym m.in. Age of Empires II Definitive Edition, Battletoads, Bleeding Edge, Gears 5, Halo: The Master Chief Collection na PC, Minecraft Dungeons i wiele innych. Dodatkowo, na stoisku dostępne będą oczekiwane gry światowych wydawców, takie jak Borderlands 3, Doom Eternal, NBA 2K20 i Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. Fani odwiedzający tegoroczny gamescom będą również jednymi z pierwszych w Europie, którzy samodzielnie przetestują działanie usługi Project xCloud i doświadczą możliwości gry w chmurze na urządzeniach mobilnych. Co więcej, w Xbox wierzymy, że gaming powinien być dostępny dla każdego, i w myśl tej zasady, stoisko zostanie wyposażone w Kontrolery Adaptacyjne Xbox dostępne na niemal każdym stanowisku do gry, dostęp dla wózków inwalidzkich w każdej strefie, a do pomocy gościom dostępny będzie personel posługujący się językiem migowym po angielsku i niemiecku.

  • Transmisja programu Inside Xbox na żywo

Na rozpoczęcie tygodnia targowego przewidziano transmisję programu Inside Xbox, która odbędzie się na żywo z targów gamescom 2019. Zapraszamy widzów w poniedziałek, 19 sierpnia, o godzinie 17:00 na xbox.com, Mixer, Twitch, YouTube, Facebook i Twitter. W programie przewidziano zapowiedzi najnowszych gier, urządzeń i usług pod marką Xbox.

  • Pokaz Xbox Open Doors

Pokaz Xbox Open Doors będzie okazją dla fanów do zapoznania się z najnowszymi produkcjami zmierzającymi na konsole Xbox, udziału w wydarzeniach dla społeczności, turniejach, panelach dyskusyjnych i wielu innych atrakcjach. Wstęp na wydarzenie odbywające się w dniach 21-23 sierpnia w Gloria Theatre w Kolonii będzie bezpłatny. Więcej informacji o udziale w wydarzeniu zostanie udostępnionych w najbliższym czasie.

  • Oficjalny sklep Xbox Gear Shop

W strefie fanowskiej otwarty zostanie oficjalny sklep Xbox Gear Shop, w którym odwiedzający targi będą mogli wyposażyć się w produkty sygnowane najpopularniejszymi markami gier Xbox, jak Gears of War, Halo, czy Sea of Thieves, jak również zdobyć słynną już, i dostępną wyłącznie podczas targów, zieloną przypinkę Xbox Green Tech Sphere.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe