agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Xbox zaprasza na transmisję na żywo z X019

Xbox zaprasza na transmisję na żywo z X019

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2019-11-13 18:51:08

Już 14 listopada o godzinie 21:00 impreza X019 rozpocznie się transmisją specjalnego odcinka programu Inside Xbox na żywo z Londynu. Imprezy X0 to globalne celebracje wszystkiego, co związane jest z marką Xbox, grami i społecznością. W ubiegłym roku wydarzenie wróciło do kalendarza za sprawą eventu w Mexico City, gdzie przedstawiciele Xbox, goście specjalni oraz gracze z całego świata zebrali się, aby wspólnie świętować miłość do gier.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

nside Xbox będzie wypełnione nowościami dla wszystkich graczy, w tym między innymi dotyczącymi 12 gier z Xbox Game Studios, a także wiadomościami o Xbox Game Pass, Project xCloud i wielu innych. Na scenie Inside Xbox pojawią się również przedstawiciele studiów Obsidian, Ninja Theory, inXile i Mojang. Fani zobaczą też nad czym pracują Respawn Entertainment, Annapurna Interactive, Devolver Digital i inne studia. Transmisje można będzie śledzić na kanałach Mixer, Twitch, YouTube, Facebook i Twitter, a najważniejsze wydarzenia i pełny program będzie dostępny po emisji na żądanie.

 

Wydarzenia związane z X019 będą kontynuowane w piątek i sobotę online wraz z panelami i sesjami Let's Play dedykowanymi grom i produktom przedstawionym podczas czwartkowego odcinka Inside Xbox.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe