agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
XPG prezentuje obudowę INVADER X BTF Mid-Tower

XPG prezentuje obudowę INVADER X BTF Mid-Tower

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Obudowy / 2024-07-10 12:15:52

XPG, e-sportowa marka, należąca do tajwańskiej firmy ADATA, wprowadziła na rynek obudowę gamingową INVADER X BTF Mid-Tower. Najnowszy model jest odświeżoną wersją wielokrotnie nagradzanej XPG INVADER X i jednym z pierwszych urządzeń zaliczających się do ASUS BTF ALLIANCE - projektu mającego na celu tworzenie komputerów bardziej przyjaznych dla użytkowników.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Obudowa INVADER X BTF Mid-Tower jest kompatybilna z płytami głównymi wyposażonymi w odwrócone złącze, a jej przednie i boczne panele wykonane zostały z hartowanego szkła o grubości 3 mm. We wnętrzu umieszczono demontowalny wspornik, po usunięciu którego za płytą główną można zainstalować do trzech dysków twardych 3,5"/2,5". Po całkowitym demontażu wspornika, w obudowie można umieścić pamięć SSD M.2, dla przykładu -  szybki dysk SSD XPG GAMMIX S70 BLADE 4 TB. W środku znalazło się też miejsce dla poziomego lub pionowego montażu karty graficznej o długości do 400 mm. 
Wielką zaletą nowej obudowy XPG jest możliwość łatwego i bardzo estetycznego zarządzania przewodami. Da się je umieścić w specjalnie zaprojektowanym tunelu i połączyć przy pomocy wbudowanych pasków. 

XPG INVADER X BTF Mid-Tower

Większa wydajność chłodzenia

XPG INVADER X BTF Mid-Tower to jednak nie tylko atrakcyjny design. W obudowie umieszczono pięć fabrycznie wbudowanych wentylatorów 120 mm. Cztery z nich dysponują odwróconymi łopatkami. Wszystkie wyposażono w podświetlenie ARGB. Co więcej, we wnętrzu przewidziano miejsce dla maksymalnie dziesięciu wentylatorów oraz przestrzeń na radiator 360 mm. Najnowsza obudowa tajwańskiej marki jest kompatybilna z innymi akcesoriami gamingowymi dostarczanymi przez XPG i innych producentów. Zgodność z wieloma platformami pozwala użytkownikom samodzielnie budować spersonalizowane komputery, charakteryzujące się wysoką efektywnością podzespołów i dużą wydajnością chłodzenia.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe