agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Z maszynką Abakan krojenie w kostkę staje się proste!

Z maszynką Abakan krojenie w kostkę staje się proste!

MAŁE AGD / Maszynki do mielenia / 2011-05-30 13:21:00

Marka Moulinex od lat jest utożsamiana z produktami funkcjonalnymi, wygodnymi i łatwymi w użyciu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, codzienne gotowanie stanie się łatwe i przyjemne. Moulinex, jako ekspert w dziedzinie przygotowywania potraw, wprowadza na rynek nową maszynkę do mielenia mięsa Abakan. Urządzenie posiada różnorodne akcesoria, które pozwalają przyrządzić ulubione, tradycyjne dania mięsne i warzywne. Wyposażone jest także w unikalną, opatentowaną przez markę Moulinex funkcję krojenia w kostkę!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Maszynka Abakan to urządzenie wielofunkcyjne. Posiada szatkownicę z pięcioma akcesoriami - do drobnego i grubszego tarcia, cienkich i grubszych plasterków oraz rewolucyjną funkcję krojenia w kostkę. Kolorowe oraz stylowe akcesoria pozwalają w łatwy sposób rozróżnić ich zastosowanie. Unikalne i opatentowane akcesorium do krojenia w kostkę, wyróżnia się od pozostałych żółtą barwą. Stożki w kolorze ciemnozielonym służą do krojenia w grubsze plasterki, a w kolorze jasnozielonym - w cienkie. Natomiast pozostałe dwa stożki służą do szatkowania: pomarańczowy - do drobnego tarcia, a czerwony - do grubszego tarcia. Mnogość funkcji maszynki Abakan pozwoli przygotować marchewkę, ziemniaki, ogórki, cebulę czy jabłka nie tylko na sałatkę, ale także do zupy lub przystawek.

Dzięki dużej mocy maksymalnej - 1400 W, maszynka może szybko zmielić nawet twarde kawałki produktów oraz dłużej pracować bez przegrzania. Duża wydajność oraz dwa sitka pozwolą szybko i dokładnie zmielić duże porcje i przygotować wszystkie potrawy. Dodatkowe akcesoria - nasadka Kebbe, pozwalająca przyrządzić tradycyjne danie z Bliskiego Wschodu o tej samej nazwie oraz nasadka do kiełbas ułatwią przygotowanie wybranych specjałów nie tylko kuchni europejskiej! Na łatwość użytkowania wpływają także dodatkowe udogodnienia. Schowek na kabel to rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy problemów z plączącym się, poskręcanym kablem. Mielenia potraw nie będzie trzeba zaczynać od żmudnego rozwijania kabla. Wystarczy pociągnąć i gotowe. Natomiast schowek na akcesoria pozwala przechowywać wszystkie nasadki w jednym miejscu, razem z maszynką, aby nigdy się nie zgubiły.

Maszynka będzie dostępna w sklepach na terenie Polski w cenie: 449, 99 PLN.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe