agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Z miłości do kawy. Marka Xavax to odpowiedź na wzrastającą kulturę picia małej czarnej
materiały prasowe

Z miłości do kawy. Marka Xavax to odpowiedź na wzrastającą kulturę picia małej czarnej

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2024-02-28 12:28:42

W świecie w którym aromat świeżo parzonej kawy jest nieodłącznym elementem porannego rytuału setek milionów ludzi na całym świecie, marka Xavax wpisuje się w potrzeby nowoczesnego stylu życia. Specjalizuje się w produkcji małych akcesoriów AGD, głównie dla pasjonatów czarnego stawiającego na nogi napitku. Priorytetem jest tu funkcjonalność, ale także estetyka w domowych i korporacyjnych przestrzeniach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dawno minęły czasy, gdy kawa była sprowadzona jedynie do swojej funkcji konsumpcyjnej, to znaczy szybkim sposobem na pobudzenie w biegu pomiędzy licznymi służbowymi zadaniami. Jej popularność gwałtownie rośnie, jest to wręcz fenomen kulturowy i część wielkomiejskiego stylu życia. Statystyki pokazują, że dzienne spożycie kawy na świeci to aż 2 miliardy filiżanek! Przekłada się to na prawie 25 milionów litrów wypijanej kawy każdego dnia, czyli… ponad 7 basenów olimpijskich.

Dziś delektowanie się aromatycznym czarnym napojem stało się wręcz celebracją smaku, zapachu i kontemplowaniem chwili przerwy, samotnie lub podczas towarzyskich pogawędek. W tym dynamicznie rozwijającym się krajobrazie, niemiecka marka Xavax z pełną świadomością wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów. Dlatego oferuje produkty, które nie tylko ułatwiają przygotowanie ulubionego napoju, ale czynią ten proces wyjątkowym doświadczeniem.

Firma specjalizuje się w produkcji kuchennych akcesoriów AGD, ze szczególnym naciskiem na asortyment kawowy. Wyróżnia się unikatowym połączeniem niemieckiej precyzji i zamiłowania do designerskiego detalu, oczywiście z czystą pasją do kawy. Każdy produkt Xavax to wynik dogłębnych analiz, mających na celu nie tylko ułatwienie codziennych czynności, ale i przekształcenie ich w część naszego stylu życia.

Szeroki wybór i nacisk na detale

Xavax to cały kompleksowy system produktów przeznaczonych wszelkim aspektom raczenia się kawą, zaprojektowanych z myślą o różnorodnych preferencjach konsumentów. W ofercie marki znajdziemy szeroką gamę akcesoriów, które sprawiają, że każdy miłośnik kawy, niezależnie od swoich upodobań, znajdzie coś dla siebie.

Oto tylko najważniejszy wycinek całego portfolio:

·        pojemnik ze stali nierdzewnej do kawy;

·        spieniacz do mleka Barista;

·        dzbanek do mleka z nierdzewnej stali o pojemności 350 ml;

·        kawiarka na cztery filiżanki Barista pojemości 200 ml;

·        zestaw dwóch sitek do ekspresu do kawy;

·        stały filtr do kawy wielokrotnego użytku;

·        tamper/ubijak do kawy Barista;

·        pojemnik na fusy Barista;

·        pojemnik na saszetki lub torebki do kawy;

·        uniwersalny wężyk do mleka do ekspresów;

·        stojak na kapsułki do kawy Tassimo.

Pasja i element stylu

Xavax to marka, która idzie ręka w rękę z rosnącą kulturą picia kawy. Poprzez swoje produkty, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także innowacyjnością, umożliwia każdemu smakoszowi odkrywanie coraz to nowszych wymiarów kawowego smaku i przyjemności, jaką niesie ze sobą jej przygotowanie oraz picie. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia niż filiżanka wybornej kawy zaparzonej z taką starannością i pasją, jaką kultywuje Xavax?

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe