agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Z nim poranki są łatwiejsze

Z nim poranki są łatwiejsze

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy do zabudowy / 2016-08-24 10:31:00

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy - niezwykle aromatycznego i pobudzającego napoju. W zależności od naszych preferencji możemy wybierać wśród wielu jej rodzajów - espresso, cappuccino, latte, americano. Ale kawa kawie nierówna, co potwierdzają zwłaszcza posiadacze ekspresu. To urządzenie, któremu każdy miłośnik kawy powinien przyjrzeć się bliżej.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jeszcze ponad dekadę temu był urządzeniem „z wyższej półki”. Większość z nas miała okazję skosztowania świeżo zaparzonej kawy z ekspresu tylko w restauracji czy kawiarni. Dziś jego zakup jest na wyciągnięcie ręki. Na rynku wśród dostępnych modeli znajdziemy m.in. ekspresy ciśnieniowe, które są   najczęściej doceniane przez miłośników kawy. Ekspresy ciśnieniowe słyną z przygotowywania niezwykle aromatycznych napojów - czarnej kawy, mocnego espresso, cappuccino i latte. Ważną rolę w tym sprzęcie ogrywa ciśnienie, które wpływa na jakość przyrządzonej kawy. Polecane są szczególnie ekspresy  9-cio i 15-to barowe.

Ekspresy ciśnieniowe same spieniają mleko, część z nich posiada nawet funkcję mielenia ziarna, a niektóre zapewniają także przyozdobienie kawy delikatną pianką. Fanem tego sprzętu jest także Michał Górecki, współwłaściciel rodzinnego bloga „Mike & Mary”, który marka Hotpoint objęła swoim patronatem  (http://mikemary.pl). Za co Michał najbardziej docenia ekspres?

„Dobra i mocna kawa rano, szczególnie gdy ma się trójkę dzieciaków, to skarb. A dobre espresso i latte, które można przyrządzić bardzo szybko to coś niesamowitego! ” - stwierdza Michał Górecki.

Luksus w domowym zaciszu

Marka Hotpoint dla miłośników aromatycznej kawy przygotowała automatyczny, ciśnieniowy ekspres, który zaskakuje nie tylko wielofunkcyjnością, ale także designem. Front ekspresu wykonany jest z połączenia szkła i stali, które gwarantują wytrzymałość urządzenia, a jednocześnie nadają mu wyrazistości i eleganckiego charakteru. Estetyczny wygląd i łatwość użytkowania zapewnia także dotykowy wyświetlacza. W urządzeniu zastosowano powłokę Silver Ice, która chroni elementy ekspresu ze stali nierdzewnej przed zadrapaniami i sprawia, że na ich wyglądzie nie odciska piętna upływający czas. Ponadto, dzięki niej tłuszcz, odciski palców czy kurz dają się z łatwością usunąć.

Urządzenie daje również możliwość zaprogramowania ustawień według indywidulanych preferencji m.in. moc kawy (5 opcji), temperatura, wybór wielkości kawy (5 opcji). Ekspres do kawy marki Hotpoint podsiada ceramiczny młynek, dwa zbiorniki na kawę: mieloną oraz ziarna do kawy, dyszę do spieniania mleka oraz 2-litrowy pojemnik na wodę.  

Model CM 9945 HA to elegancki ekspres do kawy, który doskonale komponuje się z pozostałymi urządzeniami do zabudowy z najnowszej linii marki Hotpoint. Możemy go zestawić z dowolnymi sprzętami z gamy (piekarniki, piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe z funkcją piekarnika, lodówki, zamrażarki i zmywarki), które estetycznie ze sobą współgrają, tworząc harmonijną całość.

źródło: hotpoint/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe