agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zachowaj zdrowie z MPM

Zachowaj zdrowie z MPM

MAŁE AGD / Blendery / 2017-03-14 14:04:00

Blender butelkowy QUICK & EASY firmy MPM powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy coraz częściej stawiają na zdrowy i aktywny tryb życia. Nowy model MBL-20 pozwoli szybko i sprawnie przygotować ulubiony koktajl na wynos.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Polacy coraz chętniej uprawiają sport np. regularnie korzystając z klubów fitness czy siłowni - co potwierdza najnowszy raport „The European Health & Fitness Market 2016”, przygotowany przez firmę doradczą Deloitte we współpracy z organizacją EuropeActive. Według raportu polski rynek usług fitness należy do jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się.[1] To oznacza, że jesteśmy narodem aktywnym fizycznie, co z kolei przekłada się na nasze zdrowie. Specjaliści zalecają, aby ćwiczyć co najmniej 20 minut dziennie 7 dni w tygodniu.[2] Jak wiadomo, oprócz aktywności sportowej niezwykle ważne są posiłki okołotreningowe. Przed wysiłkiem sprawdzą się węglowodany złożone (np. ryż razowy z łososiem i sezonowymi warzywami), natomiast tuż po treningu najlepszym wyborem będą „szybkie” węglowodany z niewielkim dodatkiem białka, jak np. shake owocowy z jogurtem naturalnym.

Szybkie i proste rozwiązanie dla aktywnych!

Nowy blender butelkowy QUICK & EASY, model MBL-20 firmy MPM pozwoli łatwo i szybko przyrządzić i przechować świeże koktajle z owoców i warzyw, koktajle mleczne i proteinowe. Jego zaletą są dwie wymienne butelki o pojemności 600 ml każda. Dzięki nim przygotowany napój jest gotowy do zabrania ze sobą bezpośrednio po zmiksowaniu! Butelkę należy przymocować do urządzenia miksującego, napełnić ulubionymi składnikami spożywczymi (owoce, warzywa, jogurty, mleko, etc.), następnie zmiksować i gotowe. Jest to doskonały sprzęt dla tych, którzy chcą szybko i sprawnie przygotować się na trening.

Specyfika blendera butelkowego MBL-20

Blender QUICK & EASY o maksymalnej wydajności energetycznej - 250W - to specjalne urządzenie do przygotowywania smacznych koktajli i napojów. Ze względu na nieduże wymiary zmieści się w każdej kuchennej szafce. Ponadto, produkt jest tak zaprojektowany, aby za pomocą wbudowanego uchwytu można było go wygodnie przenosić. Stabilność podczas pracy zapewniają antypoślizgowe nóżki. W blenderze nóż ze stali szlachetnej jest umieszczony na stałe w części miksującej. Co więcej, dwie wymienne butelki w zestawie są wykonane z tworzywa niezawierającego bisfenolu (BPA free) oraz zawierają hermetyczne nakrętki z otworem do picia i uchwytem do przenoszenia.

Produkty firmy są dostępne w sklepach AGD RTV w całej Polsce: http://mpm.pl/gdzie-kupic/, a akcesoria do posiadanych już urządzeń (filtry do odkurzacza, mieszadło do miksera, itp.) można zamówić bez wychodzenia z domu tutaj: http://www.mpmstrefa.pl/.

Blender butelkowy MBL-20

 • Cena: 160 zł

Funkcje:

 • do przyrządzania i przechowywania świeżych koktajli z owoców i warzyw, koktajli mlecznych i proteinowych
 • napoje gotowe do zabrania bezpośrednio po zmiksowaniu
 • obudowa z wygodnym uchwytem
 • nóż ze stali nierdzewnej
 • nóżki antypoślizgowe

Wyposażenie:

 • dwie wymienne butelki o pojemności 600 ml każda, z tworzywa niezawierającego bisfenolu (BPA free)
 • hermetyczne nakrętki z otworem do picia i uchwytem do przenoszenia butelek

Parametry:

 • zasilanie: 220-240 V 50/60 Hz
 • moc: 250 W

źródło: mpm/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe