agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zadbaj o dobre nawyki w pielęgnacji skóry z Braun BeautySet 9

Zadbaj o dobre nawyki w pielęgnacji skóry z Braun BeautySet 9

ZDROWIE I URODA / Depilatory / 2019-04-25 10:43:28

Skóra to nasz największy organ, który zajmuje powierzchnię około 2 metrów kwadratowych. Prawidłowy nawyk dbania o nią, zarówno na twarzy jak i na ciele jest wiele wart. Niestety często o nim zapominamy. Traktujemy skórę ciała jak dalekiego krewnego zadbanej i dopieszczonej twarzy. Warto więc sięgnąć po zestaw, który pomoże nam w budowaniu kompleksowego podejścia do pielęgnacji – NOWY Braun Beauty Set.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

BeautySet od marki Braun

Pierwszy BeautySet od marki Braun został zaprojektowany z myślą o zawsze zajętych kobietach, którym nie starcza czasu i siły na kompleksową pielęgnację. Ten specjalny zestaw od Braun nie tylko wyręcz je w dbaniu o ciało, ale przyśpieszy cały proces, tak, że nawet w najbardziej zabiegane dni nie zrezygnują z dbania o siebie.

W skład każdego zestawu wchodzą depilator mechaniczny i urządzenie do depilacji i oczyszczania twarzy.

Wodoodporny depilator Braun Silk-épil Wet&Dry delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Depilatory zostały wyposażone w technologię SensoSmart™, czyli inteligentny czujnik kierujący depilacją, zapewniający odpowiednią siłę nacisku, aby usunąć jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. W zależności od modelu depilatory posiadają w zestawie kilka wymiennych nasadek, np. szczoteczkę do delikatnego peelingu, głowicę golącą, nasadkę do trymowania czy nasadkę do witalizacji, która usprawnia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry. Braun FaceSpa to urządzenie 2w1 do depilacji i oczyszczania twarzy. Szczoteczka oczyszcza pory 6 razy skuteczniej niż ręcznie wykonywany zabieg, a nasadka depilująca usuwa włoski dużo szybciej niż pęseta dzięki 200 ruchom depilującym na sekundę.

Wprowadzamy dobre nawyki w pielęgnacji

Dobre nawyki dbania zarówno o skórę twarzy jak i ciała sprawiają, że wygląda ona pięknie i młodo przez długi czas. Wystarczy pamiętać o paru prostych czynnościach.

 •          Złuszczaj – na przykład przy użyciu specjalnie zaprojektowanej szczoteczki do ciała, która jest 4x bardziej skuteczna niż peeling wykonywany ręcznie i uwolni cię od martwych komórek naskórka i wrastających włosów.
 •          Depiluj – przy użyciu pierwszego na świecie inteligentnego depilatora z technologią SensoSmart ™, który przeprowadzi Cię przez proces usuwania włosów, zapewniając użycie odpowiedniego nacisku dla skuteczniejszej depilacji.
 •          Masuj – przy użyciu nasadki do witalizacji, która poprawia krążenie, aby odpowiednio wykończyć zabieg pielęgnacyjny. Stosowana wraz z olejkiem do masażu lub kremem widocznie poprawia wygląd skóry.
 •          Użyj nasadki do golenia – aby, golić najdelikatniejsze i najbardziej wrażliwe okolice.
 •          Oczyszczaj – twarz urządzeniem Braun FaceSpa, które uzupełni Twój kompleksowy zabieg pielęgnacyjny. Delikatna szczoteczka do twarzy usuwa makijaż i zanieczyszczenia porów. Co ważne, jest 6 razy bardziej skuteczna niż oczyszczenie ręczne.

Ceny sugerowane:

 • Braun BeautySet 9, cena z zależności od modelu od 790 do 810 złotych
 • Braun BeautySet 7, cena z zależności od modelu od 699 do 749 złotych
 • Braun BeautySet 5, cena z zależności od modelu od 519 do 536 złotych

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe