agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zalman ZM-GP2 Meteor - ważne na czym pracujesz i grasz

Zalman ZM-GP2 Meteor - ważne na czym pracujesz i grasz

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Obudowy / 2017-12-08 11:52:18

Chociaż na tle klawiatury, głośników, słuchawek, myszy czy też samego komputera jest stosunkowo niewielkim wydatkiem, warto pomyśleć o niej jak o równorzędnym czynniku wpływającym na komfort grania. Podkładka Zalman ZM-GP2 Meteor to produkt opracowany właśnie z myślą o graczach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Podkładka to tylko z pozoru prosta rzecz. Jednak nikt, kto miał okazję grać z użyciem dobrej klasy powierzchni, nie wróci do kiepskich, plastikowych mousepadów, nie wspominając nawet o czystym blacie biurka. Dla tych właśnie, wymagających użytkowników, koreański producent systemów chłodzenia, obudów i akcesoriów, firma Zalman, wprowadziła do oferty model ZM-GP2 Meteor. Nie jest to jednak zwyczajna podkładka. Na ZM-GP2 Meteor zmieścimy bowiem nie tylko mysz ale i klawiaturę.

Jaka korzyść płynie z posiadania tak dużej podkładki? Przede wszystkim wygoda. Grając, pisząc czy pracując mamy dłonie cały czas wsparte nie o twardy blat stołu, a bardziej miękką powierzchnię ZM-GP2 Meteor. Wykonana z mikrofibry i multispandexu, wzmocniona od spodu gumą, starannie obszyta na brzegach podkładka nie ogranicza ruchu myszy, sprzyjając jednocześnie precyzji sensora. Przy tych gabarytach ZM-GP2 Meteor nie musimy się też obawiać, że w trakcie rozgrywki wyjedziemy myszą wprost na blat biurka.

Produkt ma być wkrótce dostępny w Polsce.

Dane techniczne:

  • Wymiary 780 x 350 mm
  • Grubość 3 mm
  • Masa 510 g
  • Materiały: mikrofibra i multispandex, od spodu guma

źródło: zalman/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe