agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zapanuj nad goleniem i stylizacją w mistrzowskim stylu z BRAUN

Zapanuj nad goleniem i stylizacją w mistrzowskim stylu z BRAUN

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2018-04-13 07:53:00

Współcześni mężczyźni, tak jak piłkarze na boisku, każdego dnia muszą wykonywać wiele różnych zadań jednocześnie, aby móc osiągnąć to, co naprawdę ważne. Urządzenia Braun, których ambasadorami są popularni europejscy piłkarze - Raphael Varane, Eric Dier, czy Roman Zobnin z pewnością będą niezbędnym gadżetem w torbie każdego miłośnika piłki nożnej!

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

[[[zdjecie,23606,duze]]]Golarka Braun Series 3 ProSkin 3040s to wszystko, czego od golenia oczekuje mężczyzna o poranku - szybkie golenie i  brak podrażnień.  Golarka posiada technologię MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów dzięki czemu przyspiesza golenie i oszczędza czas. Jej głowica pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu, co pomaga zminimalizować podrażnienie skóry. Dodatkowy, szeroki trymer dobrze sprawdza się przy modelowaniu wąsów i baków. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu. Dostępna w 4 energetycznych, sportowych kolorach:  czarnym, czerwonym, niebieskim i metalicznym niebieskim.

[[[zdjecie,23605,duze]]]Nowy zestaw do strzyżenia MGK 3045 to urządzenie 7w1, które zajmie się zarostem jak i włosami na ciele. Urządzenie dzięki nasadkom pozwoli m.in. na stylizację zarostu, strzyżenie włosów, czy pielęgnację ciała.  Najnowsza technologia elementów tnących zapewnia trwałość ostrzy przez cały okres użytkowania produktu. W zestawie znajdziemy także maszynkę Gillette Fusion Proglide.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe