agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Żarówki smart KL130 i KL110
KL130

Żarówki smart KL130 i KL110

SPRZĘT RTV / Smart home / 2019-06-03 12:48:17

Otaczający nas świat staje się coraz bardziej smart. TP-Link idzie z duchem czasu i nieustannie rozwija portfolio urządzeń w kategorii Smart Home. Tym razem wzbogacono je o kolejne żarówki – KL110 i KL130.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Niezależnie od tego czy jesteś spokojnym domatorem, lubiącym spędzać czas w kameralnym otoczeniu,
w miękkim fotelu z książką w ręku, czy lubisz różnorodność i zmiany oraz dyskotekową feerię barw, dzięki żarówkom TP-Link KL110 i KL130 z łatwością stworzysz ulubioną atmosferę. Aby efektywnie, a przy okazji efektownie, zarządzać oświetleniem w domu, wystarczy mieć pod ręką smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Kasa. Dzięki niej dostosujesz jasność i kolory oświetlenia, zapiszesz ulubione ustawienia jako sceny, stworzysz harmonogramy oraz będziesz mógł śledzić zużycie energii. Żarówki TP-Link nie wymagają dodatkowych urządzeń, wystarczy połączyć je z domową siecią bezprzewodową.

Żarówka KL130 ma niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o paletę kolorów światła. Stworzenie romantycznego nastroju przy kolacji, czy uzyskanie kinowej atmosfery w sam raz do oglądania thrillera, zajmie zaledwie kilka sekund. Najbardziej zabiegani, ceniący wygodę, a także zapominalscy, z pewnością docenią zalety trybu dobowego - dostosuje on jasność i kolor światła do pory dnia.

Już nigdy nie zdenerwujesz się na myśl o tym, że zapomniałeś wyłączyć światło wychodząc z domu. Smart żarówkami możesz zarządzać z każdego miejsca na świecie - wystarczy, że masz pod ręką swój smartfon.

Użytkownicy smart żarówek od TP-Link mogą monitorować zużycie energii, śledząc pobór prądu w czasie rzeczywistym. Dzięki nim rachunki za energię będą niższe! KL110 i KL130 mogą zmniejszyć zużycie energii nawet o 80%, w porównaniu ze zwykłą żarówką 60W, bez ograniczania jasności światła.

Używając żarówek od TP-Link nie tylko zbudujesz odpowiedni klimat, wyeksponujesz walory wnętrza, obniżysz zużycie energii, ale także… odstraszysz złodzieja. Utworzone w aplikacji Kasa harmonogramy, umożliwiają zaplanowanie włączenia i wyłączenia oświetlenia pod nieobecność domowników. Światła zapalające się w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach domu, mogą skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza.  

Bezprzewodowe smart żarówki mogą być również kontrolowane jako grupa. Wystarczy, że w aplikacji Kasa ulubione ustawienia zostaną zapisane jako sceny. Żarówki można także bez problemu sparować z Amazon Echo, Dot, Tap i innymi urządzeniami obsługującymi kontrolę głosem. Do sterowania światłem wystarczy jedynie smartfon albo tablet z aplikacją Kasa Smart i bezpłatne konto w chmurze TP-link. Możliwe jest również zarządzanie głosem, używając np. Asystenta Google.

W porównaniu do poprzednich serii – nowe żarówki są tańsze. Mają nowoczesną, elegancką obudowę,
a zastosowane w nich najnowszej generacji podzespoły zapewniają doskonały i stabilny zasięg, gwarantując sprawną komunikację z smartfonem czy tabletem, którego używasz do zarządzania.

Obie żarówki objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.  

Więcej informacji na temat KL110 i KL130 dostępnych jest na stronie internetowej.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe