agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zawsze błyszczące naczynia. Jak dbać o zmywarkę, aby osiągnąć taki efekt?
Samsung

Zawsze błyszczące naczynia. Jak dbać o zmywarkę, aby osiągnąć taki efekt?

DUŻE AGD / Zmywarki / 2021-03-12 14:01:20

Nowoczesne zmywarki pomagają szybko i wygodnie przywrócić w kuchni idealny porządek. Jednak, aby urządzenie zapewniało wydajność na najwyższym poziomie przez długie lata, musimy o nie systematyczne dbać. Dowiedz się jak robić to prawidłowo.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Perfekcyjna czystość i błysk – wyjątkowe funkcje zmywarek

W kwestii doskonałych efektów zmywania możemy w zupełności zdać się na technologie. Za wysoką skuteczność zmywarek Samsung odpowiada technologia WaterWall™, której działanie opiera się na rewolucyjnym rozwiązaniu w postaci przesuwającej się ściany wody pod dużym ciśnieniem. Dzięki niemu woda dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków precyzyjnie myjąc każde naczynie. Co więcej, Program Ekspresowy w połączeniu z funkcją automatycznego uchylania drzwi Auto open sprawią, że filiżanki, sztućce i talerze będą lśniąco czyste i suche już w godzinę, więc zawsze będziemy gotowi na wizytę gości. Ponadto zmywarki Samsung zostały wyposażone w zestaw czujników, które ocenią ilość i stopień zabrudzenia naczyń i dobiorą optymalne parametry zmywania jednocześnie chroniąc naczynia, jak i ograniczając zużycie energii (program automatyczny). Technologie Samsung zostały opracowane tak, aby doskonale realizować swoje zadania, a także wzajemnie się uzupełniać. Dzięki ich perfekcyjnemu współdziałaniu sprzątnięcie naczyń po obiedzie czy rodzinnej kolacji nie będzie już wysiłkiem.

Jak dbać o zmywarkę, aby służyła nam jak najdłużej?

Każdy sprzęt agd wymaga od nas nieco troski, aby móc zrewanżować się pracą na najwyższym poziomie przez długie lata. W tym przypadku są to czyste i lśniące naczynia, które po wyjęciu ze zmywarki nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów. Niestety, podczas każdego cyklu zmywania resztki jedzenia, zanieczyszczenia, a nawet pleśń mogą osadzać się w filtrze urządzenia, a także na dyszach i prowadnicach, w efekcie obniżając jego wydajność. Dlatego poza używaniem programu samoczyszczenia, przynajmniej raz na dwa miesiące, należy pamiętać o dokładnym wyczyszczeniu zmywarki. Jak się za to zabrać?

  • Czyszczenie dysz i prowadnic: odkręcamy dysze i myjemy je pod bieżącą wodą. Po upewnieniu się, że otwory w dyszach są drożne, możemy zamontować je ponownie. Prowadnice po prostu wycieramy gąbką.
  • Czyszczenie filtra: na dnie zmywarki odnajdujemy filtr dużych cząsteczek oraz przymocowany do niego cylindryczny mikrofiltr. Całość wyjmujemy delikatnie obracając uchwyt filtra, a następnie czyścimy szczoteczką z dodatkiem płynu do naczyń.
  • Program Autoczyszczenie: zmywarki Samsung automatycznie powiadomią nas, gdy urządzenie będzie wymagało czyszczenia. Program Autoczyszczenie nie zastępuje ręcznego mycia, za to stanowi jego idealne uzupełnienie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zmywarka jest idealnie czysta i gotowa do dalszej pracy.

Dbaj o zmywarkę i ciesz się blaskiem naczyń – skorzystaj z promocji Samsung

Dobrze dobrane środki myjące to podstawa. Teraz, kupując zmywarki Samsung, otrzymasz zapas tabletek do zmywania Somat Gold oraz Somat Duo Machine Cleaner, które zadbają o czystość Twoich naczyń i Twojego urządzenia.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 21 dni od daty zakupu oraz pozostawienie własnej opinii o produkcie we wskazanym w regulaminie miejscu. Promocja rozpoczyna się 15 lutego 2021 roku i obowiązuje do 30 kwietnia 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje na temat promocji (przystąpienia do promocji oraz jej zasad) dostępne są na: www.dodajkuchniblasku.pl

Chcesz wiedzieć więcej?

Obejrzyj materiał video, który w przystępny sposób objaśnia działanie technologii w zmywarkach Samsung oraz wskazuje, krok po kroku, jak prawidłowo wyczyścić urządzenie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe