agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zawsze świeży chleb w Twoim domu

Zawsze świeży chleb w Twoim domu

MAŁE AGD / Wypiekacze do chleba / 2010-12-24 10:18:00

Każdy z nas marzy o świeżym pieczywie na śniadanie. Tylko to wstawanie o wczesnej porze i stanie w sklepowej kolejce... Nie wszyscy mają na to ochotę, szczególnie, gdy na dworze jest zimno. Dla amatorów świeżego, chrupiącego chleba, Moulinex stworzył nowy wypiekacz OW3025. Dzięki niemu z łatwością przygotujemy kilkanaście rodzajów świeżo wypieczonego pieczywa.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wypiekacz OW3025 jest nowym produktem w ofercie Czerwonej Linii Moulinex. Seria jest propozycją dla tych, którzy cenią kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenia przy jednocześnie oryginalnym i przykuwającym uwagę designie. Sprzęty kuchenne w kolorze głębokiej czerwieni przyciągają wzrok i oprócz praktycznych zastosowań są także ozdobą nowoczesnych kuchni. Nowy wypiekacz z Czerwonej Linii Moulinex umożliwia własnoręczne przyrządzenie pieczywa z pełnowartościowych składników. Zadowoli tych, którzy cenią sobie doskonały, tradycyjny smak, dbając przy tym o zdrowe odżywianie.

Wypiekacz charakteryzuje się bogactwem funkcji, pozwalających na uzyskanie wielu rodzajów wypieków. Produkt jest wyposażony w 12 automatycznych programów, dzięki którym przyrządzimy m. in. chleb pełnoziarnisty, francuski, bezglutenowy oraz jogurtowy. Urządzenie pozwala również na wyrobienie ciasta, a także przygotowanie dżemu oraz makaronu. Wypiekacz posiada funkcję opóźnionego startu, umożliwiającą zaprogramowanie wypieku nawet do 15 godzin wcześniej, a ciepło wewnątrz urządzenia jest automatycznie podtrzymywane przez godzinę. Istnieje możliwość regulacji wagi (750 g i 1 kg) oraz ustawienia stopnia opiekania skórki w zależności od tego, czy jesteśmy amatorami lekko zarumienionego czy też mocniej przypieczonego pieczywa. Moc urządzenia to 650 W. Elektroniczny panel, duży wyświetlacz, a także czytelne oznaczenia sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest intuicyjne i każdy z łatwością będzie mógł go używać.

Moulinex OW3025 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 549,99 zł brutto w sklepach AGD na teranie całego kraju.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe