agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Żelazko Impact marki Russell Hobbs

Żelazko Impact marki Russell Hobbs

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2017-12-13 11:59:45

Żelazko Impact marki Russell Hobbs bo o nim tu mowa zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wytrzymałości.W przeciwieństwie do każdego przeciętnego żelazka jest w stanie przetrwać upadek z wysokości 1,2 m. Niezależnie od tego, czy przypadkowo potrącisz je i spadnie na podłogę czy upuścisz je pod wpływem jakieś nagłej wiadomości, jego specjalnie zaprojektowana powłoka Dura-Coat amortyzuje wstrząsy, zapobiegając uszkodzeniom Twojego żelazka.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Żelazko posiada także szereg funkcji, dzięki którym prasowanie staje się czystą przyjemnością. Jeśli męczysz się z ciężkimi zagnieceniami, specjalny stożek żelazka, pomoże Ci dotrzeć to najtrudniej dostępnych miejsc na tkaninie. Silny pionowy wyrzut pary pozwala pozbyć się zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak firanki i zasłony. Od teraz nie musisz ich zdejmować i prasować na desce, możesz je wygodnie uprasować, kiedy wiszą.  Funkcja anti-drip zapobiega kapaniu wody z żelazka, podczas gdy funkcja antywapienna chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia, utrzymując czystość podczas prasowania. 3m kabel pozwala na elastyczność względem miejsca prasowania, a funkcja automatycznego wyłączania sprawi, że bez obaw wyjdziesz z domu, nawet jeśli nie jesteś pewien czy wyłączyłeś żelazko.

Na samym końcu warto napomknąć o cenie, która w stosunku do zalet i funkcjonalności żelazka jest jedną z najlepszych na całym rynku!

  • Cena: 199 zł

źródło: rh/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe