agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zelmer: linia produktów do stylizacji włosów Linea Bianca

Zelmer: linia produktów do stylizacji włosów Linea Bianca

ZDROWIE I URODA / Lokówki / 2011-11-03 09:08:00

Zadbane i ładnie uczesane włosy niewątpliwie przyciągają wzrok. Dzięki linii produktów do stylizacji włosów Linea Bianca firmy Zelmer i Ty będziesz mogła zwrócić na siebie uwagę. Linea Bianca to linia w skład, której wchodzą lokówko-prostownica, lokówka i lokówko-suszarka. Lokówko-prostownica Linea Bianca 2 w 1 33Z031 to urządzenie łączące w sobie dwie funkcjonalności - lokówki i prostownicy. Nie musisz już używać dwóch różnych urządzeń jeśli chcesz jednocześnie prostować i kręcić swoje włosy aby nadać ich unikalny wygląd.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,4667,prawa]]] Ważną cechą jest dużą moc dzięki której urządzenie szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy w kilkanaście sekund, natomiast sześć stopni regulacji temperatury daje możliwość optymalnego dostosowania jej do rodzaju i kondycji Twoich włosów. Dzięki ceramiczno - turmalinowej powłoce łuska włosa jest chroniona włosa przed zniszczeniem a twoje włosy pozostają gładkie i lśniące. O Twoje bezpieczeństwo zadba system zabezpieczający przed przegrzaniem a termoizolacyjne etui pozwoli na przechowywanie jeszcze ciepłego urządzenia. Obrotowy przewód, w który wyposażona jest lokówko-prostownica sprawia, że nie przeszkadza on podczas modelowania włosów i nie ma konieczności przekładania urządzenia z jednej ręki do drugiej.

[[[zdjecie,4668,lewa]]] Chcesz uzyskać piękne loki o idealnym skręcie ? Poznaj drugi produkt z serii Linea Bianca - lokówkę 33Z032. Jest to urządzenie dla kobiet, które równie wysoko cenią sobie doskonały wygląd jak i czas poświęcony na jego uzyskanie. Podobnie jak Linea Bianca 2 w 1 urządzenie posiada dużą moc i szybko się nagrzewa. Wyposażone jest w 5-cio stopniowy system regulacji temperatury, obrotowy przewód, system zabezpieczający przed przegrzaniem oraz termoizolacyjne etui. Trzeci produkt z serii - suszarko-lokówka 33Z033 to urządzenie dla wymagających użytkowniczek, które cenią sobie wyjątkowy blask włosów jaki daje im codzienna pielęgnacja. Urządzenie pozwala na jednoczesne suszenie i modelowanie włosów co jest możliwe dzięki wielu akcesoriom takim jak: termiczna szczotka z powłoką ceramiczną i chowanymi wypustkami, plastikowa szczotka z włosiem oraz koncentrator powietrza dający wiele możliwości stylizacji. Lokówko-suszarka wyposażona jest w wiele innych funkcji zwiększających komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo takich jak: zimny nadmuch powietrza, obrotowy przewód oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe