agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zestaw kinomana: telewizor Samsung OLED i soundbar

Zestaw kinomana: telewizor Samsung OLED i soundbar

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2022-12-06 10:45:59

Wysoka jasność i wyrazisty kontrast, niezwykle żywe kolory i smolista czerń to cechy, które pozwolą z powodzeniem zanurzyć się w filmowym świecie. Dodając do tego niesamowicie przestrzenne brzmienie, można odkryć zupełnie nowy wymiar audiowizualnych doświadczeń, zarezerwowanych wcześniej jedynie dla sal kinowych. Takie wrażenia może zapewnić wyjątkowy kinowy duet do zadań specjalnych: telewizor S95B z technologią QD OLED oraz soundbar HW-Q930B.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

S95B z technologią QD OLED to telewizor, który z powodzeniem odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających kinomanów. Dzięki zastosowaniu technologii OLED z samoemisyjnymi pikselami taki ekran nowej generacji oferuje wszystko, co jest ważne podczas oglądania filmów – głęboką, smolistą czerń, paletę żywych kolorów i nieosiągalną dotychczas w telewizorach OLED jasność. Co więcej wiarygodne odwzorowanie kolorów potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”, który oznacza prawdziwe ukazanie 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni koloru skóry. Dzięki temu można cieszyć się wyjątkowo realistycznym obrazem i komfortowym oglądaniem ulubionych treści.

Telewizor S95B pozwala także przenieść się w sam środek akcji na ekranie, a o realizm dba dodatkowo Neuronowy Procesor Quantum AI 4K. Funkcja Skalowania do 4K, dzięki sztucznej inteligencji i wykorzystaniu aż 20 sieci neuronowych, sprawi, że ulubione treści można zobaczyć w jeszcze lepszej jakości. Każda z takich sieci ma swój obszar specjalizacji i odpowiada za detale, poprawione tekstury, krawędzie czy kontrast.

Kropką nad „i” jest wyjątkowo elegancki design telewizora, dzięki czemu wygląda niczym wycięty laserem. Minimalistyczna ramka i smukły tył obudowy sprawiają, że bezbłędnie wpisuje się on w każde wnętrze.

Brzmienie, które wgniata w fotel

Domowe kino to jednak nie tylko doskonały obraz, lecz także bogate brzmienie, które stanowi dopełnienie warstwy wizualnej. Dopiero dualizm dźwięku i obrazu pozwoli bez reszty zanurzyć się w filmowym świecie. Takie wrażenie może zapewnić wysokiej jakości soundbar Q-Serii, taki jak HW-Q930B, który w połączeniu z telewizorem S95B będzie stanowić naprawdę zgrany duet.

Cechą charakterystyczną soundbara jest funkcja Bezprzewodowego Dolby Atmos. Dzięki niej można zapomnieć o nieestetycznej plątaninie kabli wokół sprzętów. Funkcja pozwala połączyć soundbar bezprzewodowo z telewizorem i odkryć przestrzenne kinowe brzmienie za sprawą technologii Dolby Atmos. Teraz można usiąść wygodnie w fotelu i niczym w kinie rozkoszować się wciągającym dźwiękiem, płynącym ze wszystkich stron.

Soundbar wyróżnia także Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 9.1.4. Oznacza to, że  9 kanałów równomiernie rozprowadzających dźwięk, 1 niskotonowy i 4 skierowane ku górze sprawią, że dźwięk będzie otaczał widza z każdej strony, a przeżycia staną się jeszcze bardziej intensywne i realistyczne. Z kolei funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni pozwoli cieszyć się doskonałym dźwiękiem w każdym wnętrzu.

Warto także wspomnieć o harmonijnej współpracy między soundbarem a telewizorem. Technologia Q-Symphony, sprawia, że głośniki HW-Q930B łączą się z głośnikami telewizora S95B, potęgując wrażenia audio.

Jeszcze tylko do 31 grudnia br. kupując telewizor S95B z technologią QD OLED można  zyskać 2 tys. złotych zwrotu na konto. Ofertą objęte są obie przekątne ekranu – 55” i 65”. Promocja trwa od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku w wybranych sieciach sprzedaży. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie: www.promocjaoled.samsung.pl.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe