agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zmywarki ASKO DW60 – gwarancja jakości ze Skandynawii

Zmywarki ASKO DW60 – gwarancja jakości ze Skandynawii

DUŻE AGD / Zmywarki / 2023-08-21 13:10:53

Zmywarki stały się nieodzownym elementem współczesnej kuchni, umożliwiając efektywne i wygodne czyszczenie naczyń. Niemniej jednak, aby korzystać z ich zalet przez wiele lat, konieczne jest zrozumienie czynników wpływających na ich niezawodność i trwałość. Tworząc linię DW60, projektanci i inżynierowie ASKO wzięli pod lupę różne aspekty użytkowania zmywarek po to, aby urządzenia mogły służyć bez zarzutu przez długie lata.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jakość materiałów i wykonanie.

Najwyższej jakości materiały oraz staranność w procesie produkcji to bez wątpienia klucz do sukcesu. Zmywarki ASKO DW60 są wykonane z wytrzymałej i odpornej na korozję stali nierdzewnej. Po otwarciu drzwi widać w nich więcej stali niż w jakiejkolwiek innej zmywarce na rynku. Stal nierdzewna jest nie tylko niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie detergentów, podkreśla solidność urządzenia, a również pozwala zachować eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, wywodzące się ze skandynawskiego sposobu myślenia.

Technologia i konstrukcja.

Innowacyjne technologie pozwolą na wydajne korzystanie ze zmywarki oraz oszczędność czasu i wody. Unikalne funkcje opracowane przez inżynierów ASKO takie jak tryb czyszczenia UV, który pozwala na wyeliminowanie do 99,9999% bakterii, 11 SPRAY™, czyli efektywny system natryskowy umożliwiający dotarcie do każdego miejsca w zmywarce, czy zaawansowana metoda suszenia Turbo Combi Drying™ z kontrolą sensoryczną, ułatwią codzienne obowiązki. Warto zwrócić też uwagę na innowacyjny system automatycznego dozowania detergentu, który w połączeniu z żelem ASKO 3 w 1 sprawia, że zmywanie stanie się jeszcze wydajniejsze. Zmywarki ASKO DW60 to również niezrównanie cicha praca oraz pakowność – urządzenia w rozmiarze XXL to najbardziej pojemne zmywarki na rynku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe