agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zostań mistrzem sztuki walki z domowym nieporządkiem:  Jak wybrać odkurzacz idealny?

Zostań mistrzem sztuki walki z domowym nieporządkiem: Jak wybrać odkurzacz idealny?

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2024-04-19 10:43:46

W dzisiejszych czasach, gdy w zaganianym trybie dnia coraz trudniej znaleźć chwilę na domowe porządki, posiadanie odkurzacza autonomicznego stało się jeszcze bardziej przydatne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zaawansowanym technologiom smart home oferowanym przez EZVIZ możesz cieszyć się czystym i schludnym domem bez nadmiernego wysiłku. Przyjrzyjmy się bliżej sprzętom najchętniej wybieranym przez konsumentów i sprawdźmy jak najlepiej wykorzystać ich funkcje, aby utrzymać swoje mieszkanie w nieskazitelnym stanie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Czystość w zasięgu ręki

Odkurzacz RH2 to synonim wydajności – łączy on zmywak, odkurzacz i szczotkę w jednym, pozwalając na łatwe utrzymanie domu w idealnym porządku przy minimalnym nakładzie pracy i czasu domowników. Urządzenie potrafi odkurzać, zamiatać, zmywać i suszyć nawierzchnię gorącym powietrzem. Napędzany silnikiem o nowoczesnej konstrukcji odkurzacz cechuje się dużą siłą ssania i wydajnym mopowaniem, dzięki czemu szybko i łatwo usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

Nowy odkurzacz od EZVIZ automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia dzięki wbudowanemu czujnikowi na podczerwień, a następnie samodzielnie dostosowuje przepływ wody, prędkość wałka i moc ssania w zależności od potrzeb. Co więcej, jego duże zbiorniki na wodę i pojemny akumulator pozwalają na dokładne sprzątnięcie powierzchni do nawet 200 m2. W porównaniu do swojego poprzednika - RH1 - model RH2 cechuje się zwiększoną prędkością silnika wentylatora do 72000 obrotów/min, oraz większą pojemnością zbiorników na wodę. Urządzenie jest znacznie lżejsze, a także posiada wbudowaną lampę LED, która ułatwia zlokalizowanie kurzu i zabrudzeń.

Skuteczne usuwanie brudu

RC3 Plus to pierwszy w historii marki odkurzacz z samooczyszczającą się stacją zasilania. Po zakończeniu sprzątania bądź całkowitym zapełnieniu zbiornika robot RC3 Plus udaje się do stacji ładującej, która automatycznie wybiera z niego kurz i inne zanieczyszczenia. W zestawie znajdują się również pojemne worki na kurz o pojemności 4 l, które starczają aż na 90 dni użytkowania.

Dzięki mocy ssania 2700 Pa, a także szczotce obrotowej i bocznej RC3 Plus usuwa zabrudzenia nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków i skutecznie oczyszcza pomieszczenia z sierści zwierząt domowych. Jego niska obudowa o wysokości zaledwie 7,8 cm pozwala mu dotrzeć w każde, nawet najmniej dostępne miejsce bez konieczności przesuwania kanap, szaf ani łóżek.

Ponadto odkurzacz posiada wbudowane trzy różne tryby sprzątania, które można zmieniać za pomocą przycisku znajdującego się na odkurzaczu lub korzystając z pilota. Odkurzacz można dopasowywać względem potrzeb włączając tryb automatyczny, tryb jazdy wzdłuż ściany bądź tryb sprzątania miejscowego.

Prostota obsługi

Jednym z największych atutów odkurzaczy EZVIZ jest ich łatwość obsługi. Zarówno konfiguracja, jak i użytkowanie RH2 i RC3 Plus jest intuicyjne i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Dzięki prostemu interfejsowi aplikacji mobilnej możesz szybko dostosować ustawienia odkurzacza do swoich potrzeb i kontrolować go z wygody swojego smartfona.

Podsumowanie

Dzięki odkurzaczom RH2 i RC3 Plus, utrzymanie czystości w Twoim domu staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Niezawodność, skuteczność oraz łatwość obsługi sprawiają, że te urządzenia są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie czystość i wygodę w codziennym życiu. Nie zwlekaj dłużej i zainwestuj w odpowiedni sprzęt, aby cieszyć się czystym i schludnym domem bez zbędnego wysiłku!

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe